Juniorzy Starsi

Młodzież: Dwie wygrane i porażka

W rozgrywanych w weekend spotkaniach drużyn młodzieżowych naszego klubu, trampkarze i juniorzy zdobyli sześć punktów. Po trzy sięgnęły ekipy trampkarzy młodszych (3:1 z Motorem w Lublinie) oraz starszych (2:1 z Widokiem Lublin na wyjeździe). Drużyna juniorów starszych przegrała 3:4 z Lewartem Lubartów na własnym boisku.

Juniorzy: Na remis z Tomasovią

Wynikami 2:1 zakończyły się oba mecze juniorów naszego klubu z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Juniorzy starsi przegrali z zespołem z Zamojszczyzny, zaś podopieczni Rafała Borysiuka ograli swoich przeciwników. Po pięciu kolejkach grupy mistrzowskiej juniorzy starsi mają na koncie dziewięć, a młodsi 12 punktów.

Komplet punktów juniorów

Bardzo udane wyjazdy do Biłgoraja i Białej Podlaskiej zanotowali juniorzy naszego klubu. Młodsi ograli 1:0 Ładę 1945, zaś podopieczni Edmunda Koperwasa pokonali TOP54 3:1.

Juniorzy starsi wygrywają z Motorem

Prestiżową wygraną na początek rywalizacji w grupie mistrzowskiej I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych odniosła ekipa Edmunda Koperwasa. Najstarsza z radzyńskich młodzieżówek pokonała w Lublinie tamtejszy Motor 2:1. Bramki dla Orląt-Spomlek zdobywali Kacper Fijałek w 8. minucie i Oskar Siwek (74'). Gospodarze gola kontaktowego strzelili w doliczonym czasie drugiej połowy. Dzięki tej wygranej biało-zieloni zostali pierwszym liderem LWJ.

Juniorzy wznawiają rozgrywki

W sobotę o 14:00 i 16:30 na bocznym boisku Areny Lublin o pierwsze w 2018 roku punkty powalczą juniorzy naszego klubu. Najpierw, w ramach grupy mistrzowskiej juniorów starszych, Orlęta zmierzą się z Motorem Lublin. O 16:30 ekipa Rafała Borysiuka zmierzy się za to z BKS-em. Rywalizacja w grupach mistrzowskich odbywa się od nowa, bez zaliczenia rezultatów z rundy jesiennej.