ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (11)

Udostępnij

 

Ostatnie spotkania radzyńskiej młodzieży były mocno „rozciągnięte" i odbywały się w czwartek, piątek i sobotę. Tego ostatniego dnia na boisko mieli wybiec także młodzicy, jednak najprawdopodobniej wygrają oni z Puławiakiem walkowerem 3:0. W pozostałych meczach nasze drużyny zanotowały remis i trzy porażki.

FOTORELACJA Z MECZU JUNIORÓW STARSZYCH (FOT. ADAM KUŁAK)

 

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2:4 (0:2)
Bramki dla Orląt: Łukasz Łoziński 67', Grzegorz Romaniuk 79', 82', 
Orlęta:-Spomlek: Patryk Karpiński - Piotr Dorosz, Mikołaj Golec, Ryszard Grochowski, Patryk Kasak (70' Jarosław Fijałkowski), Kacper Kusyk, Mateusz Lemieszek (46' Grzegorz Romaniuk), Kacper Lipiński (61' Dawid Anyszek), Łukasz Łoziński, Krystian Pawlina, Mateusz Wójcik.
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: komentarz wkrótce

Juniorzy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - BKS Lublin 1:3 (0:1)
Bramka dla Orląt: Oskar Siwek 61' 
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (41' Mateusz Kwaśny) - Adrian Pinkus, Kacper Fijałek, Artur Nowacki, Krystian Zając, Kacper Lipiński, Piotr Madejski, Grzegorz Kot, Dominik Rycaj (50' Maciej Orzechowski),  Oskar Siwek, Jakub Kocyła (55' Piotr Zieliński).
Komentarz trenera 
Dariusz WołekWynik spotkania był otwarty do samego końca, mimo tego  że przegrywaliśmy 0:2 to dążyliśmy do zmiany wyniku, podjęliśmy walkę. Strata bramek po rzutach karnych, spowodowanych trochę nierozważnymi faulami , których można było uniknąć. Aczkolwiek z przebiegu gry w pierwszej połowie BKS na pewno na te bramki zasłużył. W drugiej części zdobyliśmy kontaktową bramkę i to BKS był często w opałach , cofnął się do obrony. Szkoda, że kilka sytuacji, które mieliśmy (Piotra Madejskiego, Grześka. Kota) nie zakończyły się powodzeniem. Trochę zaryzykowaliśmy i w ostatniej minucie nadzialiśmy się na kontrę. Z przebiegu gry na remis zasłużyliśmy - nie wyszło. Ale nasza gra może się podobać i dziękuję chłopcom za ambicję i walkę. 

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin 0:0

Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Siudaj - Dawid Mitroniuk, Michał Kalicki, Bartosz Idzikowski, Patryk Burda, Mateusz Stefaniak, Kacper Kania, Jan Bożym, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz, Piotr Sadowski oraz Przemysław Jaworski, Konrad Szczygielski, Jakub Kowalik.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk Super spotkanie trampkarzy starszych. Graliśmy z zespołem na poziomie BKS-u Lublin, jedną z najlepszych w województwie. Nie dopuściliśmy przeciwnika do sytuacji bramkowych. My za wiele - nie licząc sam na sam Kacpra Musiatowicza - ich nie mieliśmy. Żywy mecz z obu stron. Spotkały się dwa dobre zespoły. Chcę pochwalić swoich chłopców za ambicję, podejście. Serce radowało się, patrząc na ich grę. Mało brakowało, a mogliśmy pokusić się o niespodziankę. W tej kategorii wiekowej nie takie rzeczy świat widział. Trzeba szanować ten remis. Za tydzień ostatni mecz z Orlętami Łuków. Chcemy wygrać i zostać w górze tabeli. 

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin 0:5 
(0:4)
Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Norbert Kaznowski, Mikołaj Komar, Jakub Kurenda, Piotr Kuźma, Dominik Lubka, Ziemowit Niewęgłowski, Marcel Obroślak, Bartek Sierpień, Sebastian Walczyna, Cyprian Wardziak oraz Łukasz Grochowski.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: 0:5 z drużyną, która jeszcze nie przegrała. Do przerwy chłopcy nie podjęli walki, rękawic. Było 0:4. Potem zawodnicy podeszli zdecydowanie inaczej po rozmowie w szatni. Powiedzieliśmy sobie, że nie ma czego się bać. W drugiej połowie mieliśmy swoje szanse, straciliśmy jednego gola. Być może dlatego, że rywal się rozluźnił. Porażka zasłużona. Było miło patrzeć na grę lublinian. W ciągu tygodnia graliśmy z TOP-em i Motorem, dostaliśmy tęgie lanie, ale musimy się uczyć. Nie przegraliśmy z byle kim. Te ekipy są na razie poza naszym zasięgiem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem