Grała młodzież (11)

Ostatnie spotkania radzyńskiej młodzieży były mocno „rozciągnięte" i odbywały się w czwartek, piątek i sobotę. Tego ostatniego dnia na boisko mieli wybiec także młodzicy, jednak najprawdopodobniej wygrają oni z Puławiakiem walkowerem 3:0. W pozostałych meczach nasze drużyny zanotowały remis i trzy porażki.

FOTORELACJA Z MECZU JUNIORÓW STARSZYCH (FOT. ADAM KUŁAK)

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 2:4 (0:2)
Bramki dla Orląt: Łukasz Łoziński 67', Grzegorz Romaniuk 79', 82',
Orlęta:-Spomlek: Patryk Karpiński - Piotr Dorosz, Mikołaj Golec, Ryszard Grochowski, Patryk Kasak (70' Jarosław Fijałkowski), Kacper Kusyk, Mateusz Lemieszek (46' Grzegorz Romaniuk), Kacper Lipiński (61' Dawid Anyszek), Łukasz Łoziński, Krystian Pawlina, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas: komentarz wkrótce

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - BKS Lublin 1:3 (0:1)
Bramka dla Orląt: Oskar Siwek 61'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (41' Mateusz Kwaśny) - Adrian Pinkus, Kacper Fijałek, Artur Nowacki, Krystian Zając, Kacper Lipiński, Piotr Madejski, Grzegorz Kot, Dominik Rycaj (50' Maciej Orzechowski),  Oskar Siwek, Jakub Kocyła (55' Piotr Zieliński).
Dariusz WołekWynik spotkania był otwarty do samego końca, mimo tego  że przegrywaliśmy 0:2 to dążyliśmy do zmiany wyniku, podjęliśmy walkę. Strata bramek po rzutach karnych, spowodowanych trochę nierozważnymi faulami , których można było uniknąć. Aczkolwiek z przebiegu gry w pierwszej połowie BKS na pewno na te bramki zasłużył. W drugiej części zdobyliśmy kontaktową bramkę i to BKS był często w opałach , cofnął się do obrony. Szkoda, że kilka sytuacji, które mieliśmy (Piotra Madejskiego, Grześka. Kota) nie zakończyły się powodzeniem. Trochę zaryzykowaliśmy i w ostatniej minucie nadzialiśmy się na kontrę. Z przebiegu gry na remis zasłużyliśmy - nie wyszło. Ale nasza gra może się podobać i dziękuję chłopcom za ambicję i walkę.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Motor Lublin 0:0