ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (13)

Udostępnij

Po ponad czterech miesiącach przerwy, do gry wróciły drużyny młodzieżowe naszego klubu. W sobotę młodzicy dwukrotnie remisowali z Avią Świdnik. Dzień później ich starsi koledzy w trzech meczach w Lubartowie zdobyli siedem punktów. GALERIA Z MECZU MŁODZIKÓW STARSZYCH
GALERIA Z MECZU MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

 

Juniorzy starsi
Lewart Lubartów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:4 (1:1)
Bramki dla Orląt: Ryszard Grochowski 15', Damian Drygiel 56', Grzegorz Romaniuk 59', Radosław Cieślak 76'
Orlęta-Spomlek: Patryk Karpiński - Radosław Cieślak, Damian Drygiel (68' Dawid Anyszek), Jędrzej Dudek (46' Łukasz Łoziński), Mikołaj Golec, Ryszard Grochowski (76' Dominik Rycaj), Mateusz Lemieszek (84' Jarosław Fijałkowski), Kacper Lipiński, Krystian Pawlina, Grzegorz Romaniuk, Mateusz Wójcik. 
Komentarz trenera 
Edmund Koperwas: Bardzo chcieliśmy zwyciężyć, bo jechaliśmy w silnym składzie. Oprócz graczy ćwiczących z zespołem Damiana Panka, do Lubartowa mogłem zabrać wyróżniających się juniorów młodszych. Dobrze rozpoczęliśmy. Nic po pięknym golu Ryszarda Grochowskiego nie wskazywało, że damy się zaskoczyć. Niestety po jednym z rzutów rożnych gospodarze wyrównali. Po przerwie emocji nie brakowało. Szybko objęliśmy prowadzenie, kontrolowaliśmy grę. Niestety w tym meczu naszą bolączką były stałe fragmenty, po dwóch z nich straciliśmy gole. Cieszy wygrana, która z przebiegu spotkania była zasłużona. 

Trampkarze starsi
MOSiR Lubartów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:2 
(0:1)
Bramki dla Orląt: Jakub Mainusz 13', Kacper Musiatowicz 57'
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Siudaj - Jakub Kowalik, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Patryk Burda, Arkadiusz Korolczuk, Mateusz Stefaniak, Kacper Musiatowicz, Jan Bożym, Jakub Mainusz, Kacper Kania oraz Patryk Musiatowicz, Dawid Mitroniuk, Piotr Oramus, Piotr Sadowski, Przemysław Jaworski.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: Najmniejszy wymiar kary. Zdecydowana przewaga naszej drużyny, sporo sytuacji po ładnych akcjach. Skuteczność zatrzymaliśmy sobie na kolejne mecze, nie chcieliśmy się wystrzelać w pierwszym spotkaniu. Raziliśmy nieskutecznością, ale gra cieszyła. Wiedziałem, że jesteśmy w bardzo dobrej dyspozycji. W sobotę gramy u siebie z Górnikiem Łęczna i bardzo chcemy się zrewanżować za porażkę z jesieni. Graliśmy z nimi sparing zimą. Mam nadzieję, że będziemy pięli się w górę w tabeli.

Trampkarze młodsi
Orlik Lubartów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:0

Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Mikołaj Komar, Krystian Kowalczyk, Piotr Kuźma, Dominik Lubka, Mateusz Masłowski, Marcel Obroślak, Bartek Sierpień, Wojciech Steć, Sebastian Walczyna, Jakub Zabielski oraz Norbert Kaznowski, Damian Mazur, Cyprian Wardziak.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: Jest bardzo duży niedosyt, ponieważ mieliśmy bardzo dużo okazji, których nie wykorzystaliśmy. Szkoda, bo na pewno był to rywal, z którym powinniśmy zdobyć trzy punkty. Nie udało się. Punkt także szanujemy. Doszło do nas zimą kilku chłopców, którzy dołączyli do klasy sportowej . Ta grupa zaczyna nabierać kształtu, gra coraz lepiej. Z tej drużyny klub będzie miał również dużo pożytku.

Młodzicy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 1:1 (1:0)
Bramka dla Orląt: Kacper Głos 29'
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Kowalski - Ziemowit Niewęgłowski, Damian Borkowski, Jakub Kowalski, Sebastian Baryła, Jakub Rogoziński, Damian Dragan, Wiktor Golec, Mateusz Zień oraz Kacper Głos, Jakub Belniak, Mateusz Kapitan, Jakub Kolęda, Piotr Popławski, Adrian Kułak. 
Komentarz trenera 
Sebastian Żądełek
: Zagraliśmy dobrze. Jestem bardzo zadowolony z inauguracji rundy. Pierwsza odsłona pod nasze dyktando, prowadziliśmy, mieliśmy poprzeczkę. Po zmianie stron Avia przejęła inicjatywę, ale fajnie się broniliśmy, organizowaliśmy się w środku pola. Wyrównanie nieco z niczego, po rzucie wolnym. Jestem zadowolony, może nie z wyniku, ale z podejścia, zaangażowania chłopców. Po okresie przygotowawczym jesteśmy inną drużyną, widać, że w zimie poszło to w dobrym kierunku.

Młodzicy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 2:2 (1:1)
Bramki dla Orląt: Mateusz Szczepaniak 9', Kacper Niedziela 44'
Orlęta-Spomlek
: Fabian Borysiuk - Karol Białek, Igor Melchior, Mikołaj Mitura, Kacper Niedziela, Kacper Pasek, Wiktor Paszkowski, Mateusz Szczepaniak, Szymon Wołek oraz Wiktor Ładny, Jan Burdon, Oliwer Ciękosz, Deniz Kaya, Jakub Sawicz.
Komentarz trenera 
Daniel Syta: W mojej opinii wynik jest sprawiedliwy, mecz był wyrównany, szans po obu stronach nie brakowało. Zasłużony podział punktów. My już w 20. sekundzie mogliśmy otworzyć wynik. Mikołaj Mitura zagrał z boku do Mateusza Szczepaniaka. Nasz strzelec później się zrehabilitował, strzelił piękną bramkę. Przy stanie 1:1 Avia zaczęła grać, po przerwie wykorzystała błąd obrony i bramkarza. My strzeliliśmy na 2:2, korzystając z wiatru. Nie mamy zbyt dobrych warunków, na orliku trenowali seniorzy, na drugim nie mogliśmy ćwiczyć. W sobotę byliśmy czwarty-piąty raz w tym roku na dworze. Powoli dojdziemy do formy. Dla nas każdy punkt w tej lidze jest dużym osiągnięciem. W sobotę gramy w Tomaszowie Lubelskim. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem