Grała młodzież (22)

W miniony weekend aż trzy z sześciu zespołów naszego klubu, występujących w ligach wojewódzkich, pauzowało. Do walki stanęli juniorzy młodsi i obie grupy trampkarzy. Tylko trampkarze w niedzielę zdołali zdobyć punkty - starsi ograli 2:1 OSiR Biłgoraj, a młodsi zremisowali z tym samym rywalem 1:1.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 1:2 (0:1)
Bramka dla Orląt: Krystian Zając 77'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski - Kacper Fijałek, Artur Nowacki, Adrian Pinkus, Krystian Zając, Kacper Lipiński, Piotr Zieliński (65' Dawid Kozieł), Oskar Siwek, Dominik Rycaj (73' Patryk Pawlina), Marcin Wiszniewski (73' Szostak), Mikołaj Golec.
Edmund Koperwas: Przegraliśmy 1:2, jest duży niedosyt. Przez pierwsze 20-30 minut graliśmy bardzo dobrze, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji. Niestety po kontrze straciliśmy gola. Po przerwie postawiliśmy wszystko na jedną kartę, a zostaliśmy skontrowani i było niemal po meczu. Szkoda w szczególności pierwszej odsłony, gdy graliśmy nieźle, a przegrywaliśmy. Po przerwie rywal stwarzał sobie więcej sytuacji. Remis byłby sprawiedliwy, ale niestety przegraliśmy. W końcówce strzeliliśmy gola kontaktowego, na wyrównanie zabrakło niestety czasu.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - OSiR Biłgoraj 2:1