ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Dłuższy raport z środowych gier drużyn młodzieżowych

Udostępnij

Znalezione obrazy dla zapytania top 54 biała podlaska

Po tym jak juniorzy młodsi i obie grupy trampkarzy były jedynymi z sześciu zespołów młodzieżowych naszego klubu, które w weekend nie pauzowały, w środę te grupy raz jeszcze rozegrały swoje spotkania przy jednoczesnej pauzie młodzików i juniorów starszych. Zapraszamy do pełnego raportu ze środowych meczów w Białej Podlaskiej i Lublinie.

 

Juniorzy młodsi
BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:1 (2:1)
Bramka dla Orląt: Grzegorz Kot 40'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (77' Adrian Szachmytowski) - Kacper Fijałek, Grzegorz Kot (73' Kacper Lipiński), Piotr Madejski, Artur Nowacki, Adrian Pinkus (67' Dawid Kozioł), Dominik Rycaj, Oskar Siwek, Krystian Zając, Piotr Zieliński (44' Piotr Włoszek).
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: Dwie różne połowy za nami. W pierwszej wyszliśmy nieco przestraszeni, dostaliśmy dwa ciosy na początku. Dopiero pod koniec pierwszej odsłony trafiliśmy, co dało nam wiarę w korzystny rezultat. Myślę, że sprawiliśmy bardzo dużo kłopotu liderowi z Lublina. Można powiedzieć, że dominowaliśmy. Mieliśmy mnóstwo stałych fragmentów gry, szkoda że ich nie wykorzystaliśmy. Poprzednio strzelaliśmy gole z rzutów wolnych i rożnych. Tym razem nie wpadło. Trzeba pochwalić chłopaków za walkę. BKS strzelił na 3:1 dopiero w końcówce, a my niemal do końca walczyliśmy chociaż o remis.

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - OSiR Biłgoraj 1:1
 (1:1)
Bramka dla Orląt
: Jakub Mainusz
Orlęta-Spomlek: Patryk Musiatowicz - Dawid Mitroniuk, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Patryk Burda, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Kania, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz, Jan Bożym, Piotr Sadowski oraz Mateusz Stefaniak, Jakub Kowalik, Piotr Oramus, Przemysław Jaworski.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: Było to bardzo ciężkie spotkanie. Przed przerwą graliśmy z wiatrem. Zgodnie z planem po ładnym strzale z rzutu wolnego Kuby Mainusza objęliśmy prowadzenie. Zapowiadało się, że korzystny wynik dowieziemy - sytuacji z obu stron było jak na lekarstwo, na boisku dominowała walka. Straciliśmy gola po rzucie rożnym, to rzadko nam się zdarza, bo dysponujemy świetnymi warunkami fizycznymi. W tym elemencie jesteśmy bardzo mocni, a tym razem nie przypilnowaliśmy jednego z rywali. Po zmianie stron graliśmy pod wiatr, ale spisywaliśmy się lepiej niż przed przerwą. W drugiej połowie rywal nam nie zagroził. My do 20. metra graliśmy bardzo dobrze, ale nie udało nam się wygrać. Chwała zawodnikom za dobre spotkanie, w wykonaniu obu ekip były to ciekawe zawody. Był to mecz na remis, który z przebiegu gry jest zasłużony. 

Trampkarze młodsi
TOP54 Biała Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 5:0
 (3:0)
Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Mikołaj Komar, Krystian Kowalczyk, Piotr Kuźma, Dominik Lubka, Mateusz Masłowski, Marcel Obroślak, Bartek Sierpień, Wojciech Steć, Cyprian Wardziak, Jakub Zabielski oraz Robert Rotari, Jakub Kurenda.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk
: Już w pierwszym kwadransie straciliśmy trzy gole. Dopiero wówczas zaczęliśmy grać. Po raz kolejny zdarzyło się, że chłopcy wyszli na spotkanie z TOP-em nieco przestraszeni i dopiero po straconych golach przypominali sobie o tym, co mają grać. Czwarta i piąta bramka padły po tym jak się odkryliśmy, w ostatnich pięciu minutach meczu. Szkoda braku gola po naszej stronie, bo były ku temu sytuacje, była też poprzeczka. Między nami a Białą w tym roczniku jest spora różnica. By nawiązać z nimi równorzędną walkę, musimy sporo popracować. Biała Podlaska to czołówka województwa i z takich spotkań musimy wyciągać wnioski i z nich się uczyć.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem