Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (28-29.10)

Siedem punktów w weekendowej kolejce zdobyły grupy młodzieżowe Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski. Oba mecze w Łukowie wygrali juniorzy, a bezcenny punkt z Lublina przywieźli młodzicy starsi. Porażki poniosły dwie drużyny trampkarzy oraz młodzicy młodsi.

Juniorzy starsi
Orlęta Łuków - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:4 (0:3)
Bramki dla Orląt: Krystian Pawlina 3', Oskar Siwek 14', Mikołaj Golec 35', 65'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (46' Bartłomiej Olszewski), Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Grzegorz Kot, Artur Nowacki, Dominik Rycaj (60' Krystian Zając), Oskar Siwek, Piotr Zieliński (53' Jędrzej Dudek), Maciej Orzechowski, Krystian Pawlina, Adrian Pinkus (46' Patryk Pawlina)
Edmund Koperwas: W ostatnim spotkaniu nie możemy przegrać, wówczas zajmiemy pierwsze miejsce. Mamy gorszy bilans bezpośrednich gier od Wisły Puławy. Rozstrzygnęliśmy mecz w pierwszej połowie. Po przerwie nieco się rozluźniliśmy i w pierwszych minutach Łuków powinien strzelić przynajmniej jednego gola. Na szczęście później bramką na 4:0 zamknęliśmy mecz. Przed nami spotkanie z Lewartem i żeby zająć pierwszą lokatę. Lubartowianie to dobra drużyna i każdy wynik będzie możliwy.

Orlęta Łuków - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:1 (0:1)
Bramka dla Orląt: Bartosz Idzikowski 9'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Siudaj - Jan Bożym, Patryk Burda (60' Przemysław Jaworski), Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Kacper Kania, Jakub Mainusz, Piotr Oramus (50' Dawid Mitroniuk), Kacper Musiatowicz, Piotr Sadowski (74' Konrad Szczygielski), Mateusz Stefaniak.
Rafał Borysiuk: Skromne zwycięstwo, zasłużone. Już do przerwy mogliśmy prowadzić wyżej. Cieszy, że graliśmy na głównym boisku w Łukowie. Warunki były dość ciężkie. Fajnie, że trafiliśmy po ćwiczonym stałym fragmencie gry. Obecnie nie ma czego i kiedy trenować. Cieszy nas gol po założonym dzień wcześniej rozegraniu. Drużyna, walcząc ze starszymi, robi postępy. Czeka nas jeszcze pół roku takiej walki, a od nowego sezonu gramy w swoim roczniku. Nasz triumf w Łukowie był w pełni zasłużony.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 0:4
 (0:3)
Orlęta-Spomlek
: Robert Rotari - Kamil Sikora, Mikołaj Komar, Krystian Kowalczyk, Dominik Lubka, Mateusz Masłowski, Marcel Obroślak, Bartek Sierpień, Sebastian Walczyna, Cyprian Wardziak oraz Norbert Kaznowski, Damina Mazur, Wojciech Steć, Jakub Zabielski.
Rafał Borysiuk
: Szkoda porażki. Nie powiem, że oddaliśmy spotkanie bez walki - graliśmy na tyle, na ile mogliśmy. Warunki nie były najlepsze, wiał wiatr, był duży deszcz, miejscami stała woda i piłka robiła cuda. Porażka nieco za wysoka, łukowianie wykorzystali swoje wszystkie okazje. Ale nie ma co ukrywać, Orlęta to lepszy od nas team i po prostu byliśmy gorsi piłkarsko.