Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (28-29.04)

Wygrane młodzików starszych i trampkarzy starszych oraz wyjazdowy remis juniorów starszych - oto weekendowy dorobek drużyn Poniżej pełne podsumowanie, wraz ze składami, strzelcami goli i wypowiedziami trenerów.
SKRÓT MECZU MŁODZIKÓW STARSZYCH

Juniorzy starsi
Chełmianka Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:2 (0:1)
Bramki dla Orląt: Oskar Siwek 2', Krystian Pawlina 75'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (46' Bartłomiej Olszewski) - Adrian Pinkus, Grzegorz Kot, Mikołaj Golec (75' Piotr Zieliński), Kacper Fijałek, Krystian Pawlina, Artur Nowacki, Kacper Lipiński, Maciej Orzechowski (46' Dominik Rycaj), Oskar Siwek, Piotr Madejski.
Edmund Koperwas: Prowadziliśmy 2:0 i możemy tylko żałować straconych punktów. Z jednej strony przed meczem remis z gorącego terenu wzięlibyśmy w ciemno. Po meczu jesteśmy z niego niezadowoleni, bo mieliśmy kilka naprawdę dobrych sytuacji, zwłaszcza po przerwie. Dwukrotnie pudłował Oskar Siwek, raz Krystian Pawlina i Grzegorz Kot. Połowa skuteczności w tych okazjach to szybsze zamknięcie meczu z naszej strony i wtedy przeciwnik by się nie podniósł. Dlatego szkoda straty punktu, ale z drugiej strony liga jest wyrównana i trzeba remis szanować.

Niedźwiadek Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:1 (0:1)
Bramka dla Orląt: Piotr Oramus 39'
Orlęta-Spomlek: Patryk Szczygieł - Jakub Mainusz, Kacper Kania, Przemysław Jaworski, Mateusz Stefaniak, Piotr Oramus (60' Jakub Kowalik), Dawid Mitroniuk, Patryk Burda, Bartosz Idzikowski, Jan Bożym.
Edmund Koperwas: Kluczowym momentem była czerwona kartka Bartka Idzikowskiego. Straciliśmy tego gracza po drugiej żółtej kartce, a po rzucie wolnym w tej samej akcji Niedźwiadek wyrównał. Od tego momentu na boisku nie działo się nic wspólnego z piłką nożną. Było bardzo nerwowo. I po kontrowersyjnych decyzjach sędziego posypały się kartki. W ostatniej akcji chełmianie mieli rzut karny, po którym przechylili szalę na swoją korzyść.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Sygnał Lublin 1:0