Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (2-3.06)

W sobotę i niedzielę tylko zespoły trampkarzy młodszych i młodzików starszych dopisały do swojego konta po jednym punkcie. Minimalne porażki poniosły pozostałe cztery drużyny naszego klubu występujące na poziomie lig wojewódzkich.

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 0:1 (0:1)
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski - Adrian Pinkus, Grzegorz Kot, Piotr Zieliński (46' Kacper Lipiński), Mikołaj Golec, Dominik Rycaj, Krystian Pawlina, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Oskar Siwek, Piotr Madejski.
Edmund Koperwas: Przegraliśmy 1:0, choć po pierwszych 15 minutach powinniśmy prowadzić 2 albo 3:0 i rozstrzygnąć mecz. Mieliśmy bardzo klarowne okazje, ale niestety w piłce tak jest. Straciliśmy gola po stałym fragmencie i spotkanie stało się zupełnie inne. W samej końcówce Dominik Rycaj z 10-11 metrów strzelał nad poprzeczką, a był nieatakowany. Szkoda, bo mieliśmy szansę na trzecie miejsce w lidze. Ta najniższa lokata na podium była dla nas realna. Taka jest jednak piłka, zdarza się, że niewykorzystane okazje obracają się na niekorzyść.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Niedźwiadek Chełm 0:2 (0:0)
Orlęta-Spomlek: Patryk Szczygieł - Dawid Niedźwiecki, Jakub Mainusz (75' Piotr Oramus), Kacper Kania, Przemysław Jaworski, Mateusz Stefaniak, Kacper Musiatowicz, Michał Kalicki, Dawid Mitroniuk, Bartosz Idzikowski, Jan Bożym.
Rafał Borysiuk: Bardzo słaby mecz z obu storn, jedna wielka kopanina. Pierwsza połowa to praktycznie brak okazji po obu stronach. Na naszym boisku gra się ciężko i dominował chaos. Wygrała drużyna, która wykorzystała stały fragment gry, a gol na 0:2 to absolutne kuriozum i szkoda nawet się na ten temat wypowiadać. Stworzyliśmy sobie dwie-trzy sytuacje, ale bramkarz Niedźwiadka je wybronił. Zadecydowały nie umiejętności, a szczęście. Goście mieli go więcej. W samych zawodach rządził przypadek. Z naszej strony szkoda, że musimy grać na takiej złej nawierzchni, bo niczemu to nie służy.

Sygnał Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0