ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (22-23.09)

Udostępnij

Młodzież Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski ma za sobą kolejny weekend w ligach wojewódzkich. Drużyny juniorów odniosły zwycięstwa nad rywalami z Lubartowa. Lublinianie okazali się za silni dla trampkarzy i młodzików Orląt.

 

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Lewart Lubartów 4:0 (1:0)
Bramki dla Orląt: Kacper Lipiński 44', 80', Maciej Orzechowski 53', Oskar Siwek 73'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Grzegorz Kot (26' Kacper Semeniuk), Kacper Lipiński, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski (77' Bartłomiej Olszewski), Dominik Rycaj, Oskar Siwek, Krystian Zając (70' Dawid Mitroniuk).
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: Wygraliśmy zdecydowanie, mogliśmy pokusić się o kolejne gole. W pierwszym rozgrywanym w sierpniu meczu z Lewartem było nam znacznie trudniej. Tym razem rywal przyjechał do nas w nieco okrojonym składzie i było to aż nadto widoczne.

Juniorzy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - MOSiR Lubartów 4:0 (3:0)
Bramki dla Orląt:
Kacper Kania 2', 37', 57', Jan Bożym 14'
Orlęta-Spomlek: Kacper Sidor (41' Bartosz Klebaniuk) - Jan Bożym, Patryk Burda, Bartosz Idzikowski, Przemysław Jaworski, Michał Kalicki (41' Maciej Król), Kacper Kania, Piotr Kuźma, Jakub Mainusz (63' Bartosz Kryczka), Dawid Niedźwiecki, Bartek Sierpień (41' Dawid Mitroniuk).
Komentarz trenera
Artur Idzikowski: Różnica klas, wymiar kary był zdecydowanie najniższy z możliwych. Graliśmy na nie najlepszym bocznym boisku, pewnie na lepszej nawierzchni pokusilibyśmy się o wyższą wygraną. Przed nami mecz z Avią, w którym zechcemy wygrać po raz kolejny.

Trampkarze starsi
Lublinianka - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:1 (2:0)

Bramki dla Orląt: Ziemowit Niewęgłowski 60'
Orlęta-Spomlek
: Michał Nowosz - Kacper Garbala, Damian Dragan, Aleks Głos, Kacper Głos, Jakub Kowalski, Jan Łaskarzewski, Cyprian Wardziak, Mateusz Waszczuk, Sebastian Zinko, Mateusz Zień oraz Michał Przekaziński, Mateusz Sierpień, Hubert Grodzicki, Jakub Belniak, Ziemowit Niewęgłowski, Bartłomiej Kowalski.
Komentarz trenera
Sebastian Żądełek: Zagraliśmy dobrze po przerwie, mieliśmy bodaj pięć sytuacji sam na sam, ale brakowało nam skuteczności i wykończenia. Znowu miałem do dyspozycji mocno okrojony skład. Być może w weekendowym meczu z Orlętami Łuków nasze zestawienie będzie silniejsze.

Młodzicy starsi
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:1
(1:1)
Bramki dla Orląt: Jakub Piwowar 4'
Orlęta-Spomlek: Fabian Borysiuk - Filip Gomółka, Jakub Piwowar, Wiktor Ładny, Igor Melchior, Mikołaj Mitura, Wiktor Paszkowski, Szymon Wołek oraz Maciej Kiryluk, Maciej Bujak, Jan Burdon, Deniz Kaya, Jakub Kolęda, Rafał Ochnio, Kacper Pasek, Jakub Węgrzyn.
Komentarz trenera
Daniel Syta
: Był to mecz stojący na naprawdę wysokim poziomie jak na tak młodych chłopców. My zagraliśmy nieco słabiej od przeciwnika i wydaje mi się, że Motor zwyciężył zasłużenie. Wraz z gospodarzami będziemy walczyć o zwycięstwo w naszej grupie i na pewno walka będzie trwała do samego końca.

Młodzicy młodsi
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 (1:0)
Orlęta-Spomlek: Łukasz Kublicki - Kacper Falkowski, Gerard Gmiter, Michał Grzejdak, Wojciech Kaliszuk, Marcin Kałuski, Jakub Koprianiuk, Aleksander Muniowski, Michał Osior oraz Mikołaj Kot, Błażej Niewęgłowski, Kacper Palica, Krzysztof Parys, Eryk Strzelecki, Jakub Świderski, Kacper Zieliński.
Komentarz trenera
Fabian Ciok: Ogólnie spotkanie w pełni należało do gospodarzy, którzy piłkarsko przewyższali nas bardzo wyraźnie. Mimo to na pięć minut przed końcem mogliśmy pokusić się o gola na 1:1, ale zabrakło nam skuteczności. W starciach z takimi zespołami jak Motor nasze niedostatki są mocno widoczne.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem