Nieudana inauguracja juniorów młodszych Orląt

Juniorzy młodsi Orląt zaliczyli falstart na inaugurację rundy wiosennej. W miniony weekend radzynianie ulegli w Lublinie 0:2 Piłkarskim Nadziejom Motoru.

Od początku meczu przewagę mieli zawodnicy gospodarzy, zajmujący wysokie drugie miejsce w I Lidze Wojewódzkiej. Inicjatywa lublinian została udokumentowana już w siódmej minucie, kiedy gracz Piłkarskich Nadziei Motoru otrzymał prostopadłe podanie z głębi boiska i pokonał wychodzącego Roberta Nowackiego znajdując się z nim w sytuacji sam na sam. W pierwszej połowie miejscowi jeszcze kilka razy zagrozili Orlętom, ale za każdym razem udanie interweniował golkiper gości.

Na początku drugiej części spotkania swojej szansy wreszcie poszukali radzynianie. Grzegorz Romaniuk uderzył z 16m, lecz bramkarz gospodarzy był na posterunku. W 65. minucie Piłkarskie Nadzieje zanotowały drugie trafienie po ładnym rajdzie. "Biało-zieloni" odpowiedzieli tuż potem okazją Romaniuka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przegrał ten pojedynek. Do końca meczu ekipa z Lublina kontrolowała wydarzenia na boisku i zasłużenie zgarnęła trzy punkty.

Piłkarskie Nadzieje Motoru Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (1:0)

gole w 7. i 65. minucie

Orlęta: Robert Nowacki - Marek Nowacki, Białek (66 Pawlina), Kot, Dorosz (Żmijewski), Bogusz (65 Drygiel), Zarzecki (46 Wójcik), Romaniuk (69 Ślusarczyk), Ananczik (68 Grochowski), Kochański (36 Kusyk), Łotys