Juniorzy starsi gromią Janowiankę Janów Lubelski

Radzyńska drużyna juniorów starszych nie miała żadnych problemów z pokonaniem Janowianki Janów Lubelski. W Wielki Czwartek "biało-zieloni" zwyciężyli u siebie rywali aż 6:0. Trzy bramki dla gospodarzy strzelił Krystian Łotys.

Spotkanie z Janowianką było jednostronnym widowiskiem. Od samego początku meczu Orlęta uzyskały zdecydowaną przewagę i stwarzały sobie okazje, lecz dogodnych szans nie wykorzystali między innymi Jakub Pieńko (strzelił w poprzeczke po dośrodkowaniu Dominika Kuli) i dwukrotnie Konrad Pękała. W 17. minucie wynik "otworzył" wreszcie Piotr Stańkowski, zamieniając na gola rzut karny po faulu na Kuli. Drugą bramkę zdobył pięć minut później Pękała po podaniu Jakuba Marciniaka. W 30. minucie Dominik Kula otrzymał dobre zagranie od Adriana Juchimiuka, znalazł się sam na sam z golkiperem gości i nie zmarnował idealnej sytuacji, ustalając wynik do przerwy. Druga część gry to nieustanne ataki gospodarzy, czego efektem były trzy bramki wprowadzonego z ławki rezerwowych Krystiana Łotysa (na co dzień grającego w juniorach młodszych). W 70. minucie zdobył on gola w zamieszaniu w polu karnym, a dwa następne trafienia zanotował w 77. i 85. minucie po podaniach Rafała Zielińskiego.

Drużyna juniorów młodszych w czwartek pauzowała.