ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Składki dla zawodników grup młodzieżowych

Udostępnij

Zarząd LKS Orlęta- Spomlek w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu szkolenia w maju zeszłego roku uchwalił częściową odpłatność za udział w treningach grup młodzieżowych. Poniżej informacje o odpłatnościach za szkolenie młodzieży.

 

1.Odpłatność miesięczna wynosi 30zł
2.W przypadku gry w klubie rodzeństwa opłata za każde dziecko wynosi po 20 zł/miesiąc
3. Istnieje możliwość obniżenia lub zwolnienia z opłacania składek:

- w przypadku rodzin w trudnej sytuacji materialnej

-dla zawodników dojeżdzajacych na treningi spoza Radzynia, po złożeniu do Zarządu Klubu wniosku zaopiniowanego przez trenera prowadzącego grupę młodzieżową.

4. W miesiącu lipcu i grudniu, ze względu na brak treningów lub ich mniejszą ilość, odpłatność nie jest obowiązkowa

5. Składki powinny być wpłacane na indywidualne konto bankowedla każdej grupy wiekowej, lub w kasie klubu

6. Ze składek będzie pokrywana część kosztów związanych wyłącznie z funkcjonowaniem danej grupy młodzieżowej w szczególności zaś:

- zakup strojów sportowych, które pozostaną własnością zawodnika (każde zamówienie będzie realizowane przez klub u „Sponsora Technicznego” z 20% rabatem na wszystkie artykuły w dowolnych ilościach)

- zakup sprzętu sportowego

- koszty transportu i wpisowe na turnieje towarzyskie

- innych kosztów związanych bezpośrednio z funkcjonowaniem danej grupy młodzieżowej po uzgodnieniu z rodzicami i trenerem oraz akceptacji przez kierownictwo klubu

7 .Wszystkie zakupy przed ich dokonaniem powinny uzyskać akceptację Skarbnika Klubu lub innej osoby upoważnionej przez Zarząd Klubu.

Komentarze   

-1 #9 zwolnieniaprezes 2016-03-09 20:00
zwolnienia z opłacania składek nie są przyznawane z ,,automatu", wniosek powinien być zaopiniowany przez trenera i jak do tej pory żaden taki wniosek nie wpłynął do zarządu, zostawiliśmy furtkę by nie tracić utalentowanej młodzieży, i przy okazji do ,,dresa"-środki które które klub otrzymuje z miasta niestety nie są wystarczające do zapewnienia szkolenia na takim poziomie jakbyśmy chcieli i jak życzyliby sobie rodzice, a tym roku są one dodatkowo niższe o 20% w porównaniu do roku ubiegłego
Cytować
+13 #8 RE: Składki dla zawodników grup młodzieżowychmaro 2016-03-05 10:07
Składki nie sobie będą ale traktujcie drużyny dzieciaków równo inni jeżdżą prawie co wekkend, treningi mają regularnie ( wiadomo, trener zawodnik albo działacz ) a reszta jeden wyjazd na turniej a treningi od przypadku do przypadku
Cytować
+12 #7 składkiJa 2016-03-04 10:01
Jestem za składkami. 30 zł to nie duży wydatek, zwłaszcza że te pieniądze i tak idą na wydatki dzieci w danej grupie. Klubu nie stać utrzymywać tyle grup zawodników a takie pieniądze nie są wielkim obciążeniem dla rodziców. Jeśli kogoś nie stać to może iść do prezesa i będzie zwolniony z płacenia. Większym problemem jest właściwe i uczciwe rozdysponowanie tymi pieniędzmi. Co w przypadku gdy ktoś nie płaci mimo że go stać? Lub gdy jedni płacą już np. 2 lata a przychodzi nowe dziecko i rodzicie płacą dopiero 1 lub 2 składkę. I ci płacący od 2 lat mają sponsorować zakup np dresów reszcie? To jest ciężki temat do rozwiązania w klubie.
Cytować
+7 #6 składkiMarek 2016-03-04 09:54
Tu trzeba dodać , że z tych składek jak na razie klub kupuje stroje , czy wydaje na dodatkowe wyjazdy - turnieje ...

Jak później traktować osoby które wpłaciły w ciągu roku 30 zl czy też nawet "zero" a inne wpłaciły 300zł rocznie z czego część została wykorzystana na turnieje a za resztę trzeba kupić stroje dla "wszystkich" ?

Moim zdaniem powinni wpłacać wszyscy i bez taryfy ulgowej dla przyjezdnych oraz bez zniżki 20zł z p.2 regulaminu, 30 zł może dla jednego dużo , dla drugiego mało , może też komuś po prostu się nie chce ... , ale powinien dostosować się do ogółu i tyle .

Są grupy młodzieżowe w których nie ma rozmowy o składkach bo płacą wszyscy z wyjątkiem naprawdę trudnej sytuacji, i te drużyny są naprawdę zgrane, mają wszystko, są wyniki, dobra atmosfera i relacje między dzieciakami jak i rodzicami.

Co do przyjezdnych, osób z poza Radzynia jest pewnie co najmniej 1/4 i w większości płacą i nie widzą tu problemu w tych 30zł ...
Cytować
+15 #5 składki44 2016-03-03 20:03
Panowie z Zarządu Klubu, zwalnianie ze składek osób spoza Radzynia powoduje sytuację potrójnej dyskryminacji mieszkańców miasta :
1. Miasto z naszych podatków przeznaczyło blisko 240 tys. na pracę z młodzieżą.
2.Wpłacamy po 30 złotych.
3.Z tych wpłat korzysta cała grupa-również osoby nie wpłacające ( punkt 6 ).
Być może nie są to zbyt duże wydatki, jednak wszyscy powinni wpłacać bez względu na miejsce zamieszkania. W stosunku do zwolnienia z opłat osób mających niskie dochody i zmniejszeń dla rodzeństwa wyrażam swoje poparcie.Ktoś może mieć zastrzeżenia , dojeżdżający ponoszą koszty dowozu , tak , jeżeli mieszkam poza Radzyniem i chcę by dziecko trenowało muszę ponieść dodatkowy koszt. Mieszkańcy miasta również dowożą swoje pociechy na treningi. Dlaczego osoby spoza miasta są uprzywilejowane kosztem mieszkańców Radzynia?
Cytować
+3 #4 RE: Składki dla zawodników grup młodzieżowychdres 2016-03-03 16:07
widzę cenzura obowiązuje.Pyta łem po co składki skoro miasto przekazalo duuużżżeee pieniądze na szkolenie grup młodzieżowych?
Cytować
+3 #3 opłaty za treningiRafał 2016-03-03 13:32
myślę, że opłaty nie są wysokie - 300 zł na rok bez lipca i grudnia, a rodziny z trudną sytuacją materialną oraz z poza Radzynia mogą ich uniknąć, po za tym te składki wydawane są na działanie danej grupy wiekowej, w wielu innych klubach już od lat pobierane są podobne opłaty
Cytować
0 #2 ??dres 2016-03-03 10:59
dlaczego nie został dodany mój komentarz?pytan ie było nie wygodne?
Cytować
+2 #1 ?dres 2016-03-02 19:58
przecież miasto dało sporo pieniędzy na,,szkolenie grup młodzieżowych'' .po co te składki?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem