ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Bez gola, ale z punktem

Udostępnij

Oczko w derbach okręgu bialskiego wywalczyły ekipy młodzików naszego klubu. Po punkt w Międzyrzecu sięgnęli młodzicy młodsi, którzy zremisowali w Międzyrzecu z Huraganem 0:0. Pierwszą porażkę w tym roku poniosła ekipa Daniela Syty, która uległa TOP-owi54 Biała Podlaska 0:1.

- Zagraliśmy dwie diametralnie rożne połowy w spotkaniu z Top-em.. Pierwsza była w naszym wykonaniu bardzo słaba. Gospodarze szybko zdominowali nas na boisku a zawodnicy dość bojażliwie podejmowali próby zagrożenia bramce bialczan. W pierwszej połowie straciliśmy również bramkę po biernej postawie bocznego pomocnika i obrońcy. Druga połowa to zupełnie inne oblicze naszej drużyny, która grała z dużym zaangażowaniem i poświęceniem. Drużyna Top-u cofnęła się do obrony a my co chwila zagrażaliśmy bramce gospodarzy, Bardzo dobrych sytuacji bramkowych niewykorzystali Mikołaj Mitura i Mateusz Szczepaniak a próby strzałów z dystansu Kacpra Niedzieli i Jakuba Piwowara nie przyniosły bramkowego efektu - podsumował Daniel Syta.

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Ostatnie dodane zdjęcia

Osób online

Odwiedza nas 482 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem