ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (6.06)

Udostępnij

Zapraszamy do podsumowania spotkań drużyn młodzieżowych naszego klubu. Przypomnijmy - w środę po punkt w Lublinie sięgnęła drużyna młodzików młodszych, która zremisowała z BKS-em 0:0. Temu samemu przeciwnikowi 0:4 ulegli młodzicy młodsi.

FOTORELACJA Z MECZU MŁODZIKÓW STARSZYCH

 

Młodzicy starsi
BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:0

Orlęta-Spomlek: Fabian Borysiuk - Jakub Piwowar, Maciej Bujak, Mikołaj Mitura, Karol Białek, Deniz Kaya, Kacper Garbala, Kacper Niedziela, Igor Melchior oraz Jakub Węgrzyn, Szymon Wołek, Mateusz Szczepaniak, Wiktor Paszkowski, Wiktor Ładny.
Komentarz trenera 
Daniel Syta
: Punkt na terenie lidera to bardzo dobry wynik. Drużyna zagrała naprawdę dobrze. Wydaje mi się, że przeważaliśmy w tym spotkaniu. Obiliśmy słupek, poprzeczkę i spojenie słupka z poprzeczką, a oprócz tego mieliśmy jeszcze dwie-trzy okazje na otwarcie wyniku. Działacze i trener z Lublina zgodnie potwierdzali, że byliśmy wiosną ich najtrudniejszym rywalem. Zajmiemy w lidze szóste miejsce, przez pewien czas była szansa nawet na czwarte. Do zajęcia takiej pozycji zabrakło nam jednak 

Młodzicy młodsi
BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:0 (2:0)
Orlęta-Spomlek
: Kacper Kuś - Jakub Sawicz, Michał Osior, Jakub Koprianiuk, Gerard Gmiter, Maciej Nast, Kacper Mańko, Kacper Litwiniec, Paweł Kuś oraz Brajan Michalski, Łukasz Kublicki, Filip Gomółka, Jan Burdon.
Komentarz trenera 
Artur Idzikowski: Porażka z liderem była niejako wkalkulowana. Przegraliśmy zasłużenie, byliśmy słabsi od przeciwnika. Część chłopców pojechała na wycieczkę, stąd musiałem sięgnąć po posiłki z drużyny młodzików starszych. Cieszę się, że sezon za nami. Liczyłem się, że będziemy w pierwszym sezonie przegrywać. Liczę, że w nowym sezonie doświadczenia z obecnego zaprocentują. Najważniejsze jest, że drużyna po tylu porażkach nie załamała się i dalej systematycznie trenują. W nowym sezonie będziemy grali rocznikiem 2007 w lidze wojewódzkiej młodzików młodszych.

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Ostatnie dodane zdjęcia

Osób online

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem