ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Przegląd wyników grup młodzieżowych (14)

Udostępnij

W sobotę o punkty rywalizowały drużyny Orląt, grające na co dzień w ligach wojewódzkich trampkarzy i młodzików. Zwycięstwo odnieśli tylko najstarsi gracze, którzy pokonali 4:0 Górnika Łęczna.

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Górnik Łęczna 4:0 (2:0)
Bramki dla Orląt: 
Oskar Siwek 13', 25', 66', 71'
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Mateusz Stankiewicz, Jan Grabiński, Piotr Zieliński, Bartłomiej Pękała, Piotr Madejski, Oskar Siwek oraz Patryk Szczygieł, Mateusz Barański, Filip Kot, Adam Giza, Bartosz Zabielski.
Komentarz trenera
Artur
 Idzikowski: Porozmawiałem z Oskarem Siwkiem po ostatnim meczu. Przed tygodniem zagrał słabo i powiedziałem mu parę słów o tym, co sądze na temat jego postawy. W sobotę zagrał dobrze, tak jak cała drużyna. Nie popełnialiśmy błędów. Adrian Pinkus był wyróżniającą się postacią. Żadnych błędów indywidualnych w tyłach. Mecz walki, drużyna przeciwna popełniła więcej błędów w tyłach i Oskar je wykorzystał. Wygrana oczywiście cieszy. Powiedziałem przed tygodniem: zapominamy o meczu z Widokiem. Przepracowaliśmy tydzień systematycznie i widać było efekty: inne poruszanie i więcej sił. To od razu przełożyło się na wynik. Jestem bardzo zadowolony. Morale wzrosło, chłopcy uwierzyli, że pierwsze spotkanie było tylko wypadkiem przy pracy.

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Dubler Opole Lubelskie 1:5 (1:4)
Bramka dla Orląt: Jan Bożym 35'
Orlęta-Spomlek: Przemysław Jaworski - Michał Kalicki, Bartosz Idzikowski, Dawid Mitroniuk, Dawid Mitroniuk, Mateusz Stefaniak, Patryk Burda, Arkadiusz Korolczuk, Piotr Oramis, Kacper Musiatowicz, Kacper Kania, Jan Bożym, Jakub Mainusz oraz Bartłomiej Siudaj, Kacper Szczeszek, Patryk Burda.
Komentarz trenera
Rafał Borysiuk: Nastawialiśmy się, że powalczymy o punkty, bo rywal był w naszym zasięgu. Mecz nam nie wyszedł, był najgorszy od wtedy, kiedy prowadzę zespół. Była taka seria błędów, że czegoś takiego w wykonaniu całej drużyny nie widziałem. Nie można wyróżnić kogokolwiek. Zdarzają się takie mecze - nam nie wychodziło nic, gościom wszystko. Trzeba się z tym pogodzić, chłopaki muszą ciężko pracować. Zawodnicy zobaczyli, że przed nimi dużo pracy. Nie ma też co się oszukiwać - ustawiłem trochę źle skład. Zawodnicy, którzy wcześniej mieli kontuzje, dostali szansę i popełniali błędy. Dubler to bardzo fajna drużyna, mają trzech takich chłopaków, że wciągają tę ligę. Aż miło popatrzeć na takich chłopców. Ogólnie bardzo dobra drużyna.

Młodzicy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - BKS Lublin 0:4
 (0:4)
Orlęta-Spomlek: Patryk Musiatowicz - Mikołaj Komar, Piotr Kuźma, Mateusz Masłowski, Zeimowit Niewęgłowski, Marcel Obroślak, Bartek Sierpień, Sebastian Walczyna, Jakub Zabielski oraz Dominik Lubka, Albert Machowski, Jan Meszuk, Jakub Kurenda.
Komentarz trenera
Rafał Borysiuk
: Zaczęliśmy od sytuacji sam na sam, potem dostaliśmy cztery głupie bramki. Po przerwie mecz był wyrównany. Nasza kadra jest wąska i nieco odstajemy od reszty. Od września wszyscy być może trafią do klasy sportowej i zaczną regularnie trenować. Może z czasem coś drgnie. Różnica między nami a BKS-em była duża, nawet pod kątem fizycznym. Byli o głowę wyżsi i wyglądali jakby byli rocznikowo starsi. Zasłużona bez dwóch zdań porażka. Nie jesteśmy Realem Madryt, że mamy wszystkich ogrywać. Chłopcy mają się uczyć, żeby w przyszłości było jak najwięcej wychowanków w pierwszym zespole. Nie ma co patrzeć na wynik, choć też jest dość ważny. Ci, którzy przegrywają tydzień w tydzień, mogą się zniechęcić. Ale nie rezultat na boisku jest tu najważniejszy.

Młodzicy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - BKS Lublin 0:8
(0:4)
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Rola - Anna Adamska, Sebastian Baryła, Kacper Głos, Damian Borkowski, Mateusz Kapitan,, Jakub Kowalski, Bartłomiej Rola, Mateusz Zień oraz,Jakub Belniak, Bartłlomiej Kowalski, Adrian Kułak, Jakub Kolęda, Jakub Frączek, Wiktor Golec.
Komentarz trenera
Sebastian Żądełek
: Mierzyliśmy się z mocnym przeciwnikiem. Wynik wysoki. W każdym elemencie rywale byli lepsi. Popełniliśmy za dużo błędów własnych, daliśmy cztery-pięć bramek po ƒ„prezentach". Pod każdym aspektem piłkarskim byliśmy zdominowani. Mieliśmy problemy z konstruowaniem akcji czy wyjściem z pola karnego. Były momenty 10-12 minut, gdy fajnie organizowaliśmy się w tyłach. Mieliśmy założenia, by się organizować w defensywie i wracać na swoje pozycje. Przytrafił się jednak jeden, drugi błąd, niepotrzebne wyjście i wszystko się posypało. Czym wynik był wyższy, tym gra słabsza. Szansę dostali zmiennicy, żeby każdy dostał minuty i swoje doświadczenie. Wynik jest mało istotny, ale brany pod uwagę. Ciężko grać z lubelskimi drużynami, gdzie organizacja gry jest na wysokim poziomie, a na jedno miejsce jest piętnastu chętnych. My gramy wszystkimi, niezależnie od braków.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem