Przegląd wyników grup młodzieżowych (21)

W sobotę zmagania w ligach wojewódzkich stoczyli zawodnicy grup młodzieżowych. Podopieczni Edmunda Koperwasa, Dariusza Wołka, Rafała Borysiuka, Artura Idzikowskiego i Sebastiana Żądełka wygrali raz i przegrali pozostałe pięć spotkań.

Juniorzy starsi
Chełmianka Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:2
Bramki dla OrlątKrystian Pawlina 69', 71'
Orlęta-Spomlek: Piotr Dorosz - Radosław Białek (46' Marek Nowacki), Radosław Cieślak, Damian Drygiel (46' Krystian Pawlina), Damian Iwańczuk, Jakub Kot, Dominik Kozieł, Kacper Lipiński, Krystian Łotys, Łukasz Łoziński, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas
: Przegraliśmy. Mecz ułożył się niefortunnie, szybko straciliśmy bramkę. Po przerwie mieliśmy przewagę i szkoda, że nie dowieźliśmy prowadzenia do końca. 15 minut przed końcem wygrywaliśmy 2:1. W końcówce dwa błędy w obronie. W końcówce bramkarz Piotrek Dorosz mógł wyrównać po rzucie rożnym. Szkoda punktów, bo remis powinniśmy z Chełma wywieźć.

Niedźwiadek Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0
 (0:0)
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski - Kacper Fijałek, Dominik Kozieł, Paweł Łazaruk (60' Dominik Rycaj), Mateusz Lemieszek, Adrian Lubka, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Krystian Pawina (35' Jędrzej Dudek), Jakub Wachnik, Piotr Włoszek.
Dariusz Wołek: Nastawialiśmy się tak, by wygrać. Przed przerwą gra była wyrównana. Ataki z obu stron, gra toczyła się w środku pola, dużo walki, dużo zaciętości, nieustępliwości. Było bardzo upalnie. Powiedziałbym, że mieliśmy lekką przewagę, mieliśmy kilka sytuacji. Po zmianie stron początek był podobny, ale na 20 minut przed końcem nie zdołaliśmy dopilnować lidera Niedźwiadka, który minął kilku moich obrońców i oddał celny strzał. Potem chcieliśmy odrobić straty, ale ciężko było nam się poderwać do walki. Drugi gol był konsekwencją pierwszego, strzelili nam na 2:0 i było po meczu. Trzeba zapomnieć o tej porażce. W środę gramy u siebie z Tomasovią, potem z TOP-em. U siebie gra nam się dużo lepiej.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 1:2 (1:0)
Bramka dla Orląt: Bartłomiej Pękała 40'
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Mateusz Stankiewicz, Jan Grabiński, Piotr Zieliński, Bartłomiej Pękała, Mateusz Barański, Oskar Siwek oraz Patryk Szczygieł, Filip Kot, Adam Giza, Bartosz Zabielski.