Przegląd wyników grup młodzieżowych (22)

W środę 25 maja swoje spotkania rozgrywało 6 grup młodzieżowych naszego klubu. Swoje mecze wygrały drużyny juniorów starszych oraz młodzików starszych.

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 (0:0)
Bramki dla OrlątKrystian Pawlina 66, 90+2'
Orlęta-Spomlek: Piotr Dorosz - Radosław Białek, Radosław Cieślak, Damian Drygiel, Damian Iwańczuk, Patryk Kasak (46' Mateusz Kwaśny), Jakub Kot, Kacper Lipiński (52' Dominik Kozieł), Łukasz Łoziński, Krystian Pawlina, Mateusz Wójcik (77' Krystian Ślusarczyk).
Edmund Koperwas
: Tomasovia grała bardzo defensywnie. Prowadziliśmy grę, otworzyliśmy wynik po ponad godzinie gry. Tomaszowianie mieli praktycznie jedną szansę na wyrównanie. W 85 minucie do tego doszło, a po chwili mieli sytuację na kolejnego gola. W ostatniej akcji spotkania Krystian Pawlina dał nam zwycięstwo.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:6 (0:3)
Bramki dla Orląt
Mikołaj Golec 59', 80'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (41' Mateusz Kwaśny) - Jędrzej Dudek, Kacper Fijałek, Grzegorz Kot, Dominik Kozieł (43' Jakub Wachnik), Paweł Łazarukk (35' Mikołaj Golec), Mateusz Lemieszek, Adrian Lubka, Pitor Madejski, Artur Nowacki (45' Maciej Orzechowski), Piotr Włoszek (70' Dominik Rycaj).
Dariusz Wołek: Przegraliśmy, mimo motywacji nie udało nam się zdobyć choćby punktu, Chcieliśmy walczyć o wygraną. To rywal strzelił gola jako pierwszy. Popełnialiśmy błędy w obronie, byliśmy słabsi. Na początku straciliśmy gola po stałym fragmencie. Próba walki o wyrównanie przyniosła odwrotny efekt - do przerwy było 0:3. Rywal nas zdominował. Dopiero przez 30 minut drugiej połowy wyglądało to w miarę dobrze. Strzeliliśmy dwie bramki, w końcówce rywal dołożył nam kolejne dwie. Nie mamy zbyt wielkiej mocy, mimo że chcieliśmy się wzmocnić juniorami starszymi. Tam jednak też są problemy kadrowe. Teraz gramy z TOP-em. Kapitan odniósł kontuzję i będzie ciężko. Nie poddajemy się.

Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:1 (0:1)
Bramka dla Orląt: Adrian Pinkus 40'
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Mateusz Stankiewicz, Jan Grabiński, Piotr Zieliński, Filip Kot, Damian Książek, Oskar Siwek oraz Bartłomiej Pękała, Patryk Szczygieł, Bartosz Zabielski.