Przegląd wyników grup młodzieżowych (24)

Nadrabiania zaległości ciąg dalszy. Dziś, wyjątkowo w środę, prezentujemy dla Was przegląd wyników grup młodzieżowych. W weekend swoje spotkania toczyło 6 grup młodzieżowych naszego klubu.

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Łada Biłgoraj 1:1 (0:1)
Bramka dla OrlątJakub Kot 63'
Orlęta-Spomlek: Patryk Karpiński - Radosław Cieślak, Piotr Dorosz, Damian Drygiel (75' Krystian Ślusarczyk), Damian Iwańczuk, Patryk Kasak (46' Dominik Kozieł), Kacper Kusyk (87' Kacper Mazurek), Jakub Kot, Krystian Łotys, Łukasz Łoziński, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas
: Zaczęliśmy niefortunnie, od rzutu karnego dla przeciwnika. Daliśmy prezent. Później mieliśmy sytuacje, które powinniśmy wykorzystać. Do przerwy przegrywaliśmy. Po przerwie za swój błąd zrehabilitował się Kuba Kot, który z dalszej odległości, około 25., metra, strzelił gola. Jego błąd to faul po rzucie karnym. Typowy mecz na remis.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - OSiR Biłgoraj 1:1 (0:0)
Bramka dla Orląt
Piotr Włoszek 65'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (60' Bartłomiej Olszewski) - Grzegorz Kot, Kacper Fijałek, Piotr Madejski, Mikołaj Golec (41' Dominik Kozieł), Adrian Lubka, Maciej Orzechowski, Piotr Włoszek (70' Paweł Łazaruk), Krystian Pawlina, Kacper Lipiński, Jędrzej Dudek (41' Mateusz Lemieszek).
Dariusz Wołek: Miałem do dyspozycji lepszy skład, było całkiem przyzwoicie. Druga połowa należała do nas, mieliśmy kilka setek, w tym dwie poprzeczki. Po przerwie prowadziliśmy i myśleliśmy, że uda nam się to dowieźć do końca. Mieliśmy przewagę nad przeciwnikiem, wyglądaliśmy korzystnie na jego tle, ładnie rozgrywaliśmy piłkę, każdy atak był przygotowany. Podeszliśmy do gry z zaangażowaniem. W końcówce nie uniknęliśmy błędów własnych, popełnialiśmy sporo fauli, przez co przeciwnik miał sporo rzutów wolnych. Po jednym z takich straciliśmy bramkę. 1:1 na 3 minuty przed końcem i bardzo szkoda tego prowadzenia.

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:5 (1:3)
Bramki dla Orląt: Bartłomiej Pękała 9', Oskar Siwek 13', 78', Jan Grabiński 28', Filip Kot 76'
Orlęta-Spomlek: Sebastian Zarzycki - Jan Grabiński, Filip Kot, Bartłomiej Pękała, Adrian Pinkus, Patryk Reszka, Oskar Siwek, Mateusz Stankiewicz, Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Piotr Zieliński oraz Patryk Szczygieł, Damian Książek, Bartosz Zabielski.