Przegląd wyników grup młodzieżowych (25)

We wtorek odbyła się ostatnia kolejka Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Swoje spotkania rozgrywały drużyny Dariusza Wołka oraz Edmunda Koperwasa. Dzień później w Chełmie zaległości odrabiali młodzicy, prowadzeni prze z Artura Idzikowskiego i Sebastiana Żądełka.

Juniorzy starsi
AMSPN Hetman Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:2 (1:1)
Bramka dla Orląt: Jakub Kot 16', Łukasz Łoziński 83'
Orlęta-Spomlek: Patryk Karpiński - Radosław Cieślak (86' Kacper Mazurek), Piotr Dorosz, Damian Drygiel (83' Jarosław Fijałkowski), Damian Iwańczuk, Patryk Kasak, Jakub Kot, Krystian Łotys, Łukasz Łoziński (89' Mateusz Adamski), Krystian Ślusarczyk (70' Mateusz Lemieszek), Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas
: We wtorek od początku mieliśmy inicjatywę, dość szybko strzelony gol nas nieco uśpił. Pod koniec pierwszej połowy straciliśmy bramkę. Po przerwie na 2:1 trafił Łukasz Łoziński po dobrej akcji Damiana Iwańczuka i Radosława Cieślaka. Kończymy ligę na 8. miejscu, z czego trzeba się cieszyć.

AMSPN Hetman Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:3 (2:2)
Bramki dla Orląt
Piotr Włoszek 20', Krystian Pawlina 32', 62'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Jędrzej Dudek (70' Mateusz Lemieszek), Kacper Fijałek, Grzegorz Kot, Dominik Kozieł, Kacper Lipiński, Adrian Lubka, Piotr Madejski, Maciej Orzechowski, Krystian Pawlina, Piotr Włoszek.
Dariusz Wołek: Był to jeden z naszych najlepszych meczów w bieżącej rundzie. Byliśmy ambitni, waleczni. Hetman postawił wysokie warunki, podwyższył swoje umiejętności w porównaniu z jesienią. Mecz był ciekawy, szybki, toczył się w dobrym tempie. Gra wyglądała solidnie. Oni strzelili bramkę, potem wyrównaliśmy. Przy stanie 3:2, Hetman strzelił gola na 4:2. Potem zdobyliśmy bramkę na 4:3. Bardziej sprawiedliwy byłby remis. Zakończyliśmy sezon na 11. miejscu, ale jestem dobrej myśli, jeśli chodzi o utrzymanie. W najgorszym wypadku zagramy w barażu z Lublinianką w barażu o miejsce w LWJM.

Niedźwiadek Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:3
Orlęta-Spomlek: Dominik Lubka - Jakub Zabielski, Sebastian Walczyna, Jakub Kurenda, Bartek Sierpień, Marcel Obroślak, Mikołaj Komar, Piotr Kuźma, Cyprian Wardziak oraz Norbert Kaznowski, Jan Meszuk.