Grała młodzież (1)

W weekend swoje spotkania rozgrywały grupy młodzieżowe naszego klubu. Zapraszamy do zapoznawania się z wynikami, składami i komentarzami trenerów. Z czterech naszych ekip, aż trzy kończyły swoje spotkania ze zdobyczą punktową. Udanie w Lidze Młodzików zadebiutowała drużyna Daniela Syty.

Stal Kraśnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:3 (0:0)
Bramki dla Orląt: Oskar Siwek 45', Kacper Fijałek 52', Dominik Rycaj 80+2'
Orlęta: Bartłomiej Olszewski (69' Sebastian Zarzycki) - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec (60' Dominik Rycaj), Adrian Lubka, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Patryk Pawlina (25' Krystian Zając), Bartłomiej Pękała (71' Mateusz Stankiewicz), Adrian Pinkus, Oskar Siwek, Piotr Zieliński.
Dariusz Wołek
Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy, którzy mieli nieco więcej sytuacji. My byliśmy spięci, zdenerwowani i notowaliśmy sporo strat. W obronie popełnialiśmy dużo błędów. Przed przerwą lepiej prezentował się rywal. W drugiej odsłonie szybko zdobyta przez Oskara Siwka bramka dodała nam pewności siebie. Zaczęliśmy wierzyć w zwycięstwo, bo wcześniej tej wiary brakowało. Wyglądało to zupełnie inaczej, gol dodał nam skrzydeł, zaczęliśmy grać uważniej, dokładniej z zaangażowaniem i pewnością siebie. To skutkowało sytuacjami bramkowymi. Strzeliliśmy trzy gole, mogliśmy więcej.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 7:0 (2:0)