ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (1)

Udostępnij

W weekend swoje spotkania rozgrywały grupy młodzieżowe naszego klubu. Zapraszamy do zapoznawania się z wynikami, składami i komentarzami trenerów. Z czterech naszych ekip, aż trzy kończyły swoje spotkania ze zdobyczą punktową. Udanie w Lidze Młodzików zadebiutowała drużyna Daniela Syty.

 

Juniorzy młodsi
Stal Kraśnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:3 (0:0)
Bramki dla Orląt: Oskar Siwek 45', Kacper Fijałek 52', Dominik Rycaj 80+2'
Orlęta: Bartłomiej Olszewski (69' Sebastian Zarzycki) - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec (60' Dominik Rycaj), Adrian Lubka, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Patryk Pawlina (25' Krystian Zając), Bartłomiej Pękała (71' Mateusz Stankiewicz), Adrian Pinkus, Oskar Siwek, Piotr Zieliński.
Komentarz trenera 
Dariusz Wołek
Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy, którzy mieli nieco więcej sytuacji. My byliśmy spięci, zdenerwowani i notowaliśmy sporo strat. W obronie popełnialiśmy dużo błędów. Przed przerwą lepiej prezentował się rywal. W drugiej odsłonie szybko zdobyta przez Oskara Siwka bramka dodała nam pewności siebie. Zaczęliśmy wierzyć w zwycięstwo, bo wcześniej tej wiary brakowało. Wyglądało to zupełnie inaczej, gol dodał nam skrzydeł, zaczęliśmy grać uważniej, dokładniej z zaangażowaniem i pewnością siebie. To skutkowało sytuacjami bramkowymi. Strzeliliśmy trzy gole, mogliśmy więcej. 

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 7:0 (2:0)
Bramki dla Orląt
Jakub Mainusz 17', 26', Arkadiusz Korolczuk 46', 66', 73', Kacper Musiatowicz 59', Kacper Kania 69'
Orlęta-Spomlek
: Przemysław Jaworski - Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Dawid Mitroniuk, Patryk Burda, Mateusz Stefaniak, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Kania, Kacper Musiatowicz, Marcin Łukaszuk, Jakub Mainusz oraz Piotr Sadowski, Bartłomiej Siudaj, Konrad Szczygielski.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk
: komentarz wkrótce

Młodzicy starsi
Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 (1:0)

Orlęta-Spomlek
Bartłomiej Kowalski - Damian Borkowski, Jakub Kowalski, Sebastian Baryła, Jakub Kolęda, Wiktor Golec, Jan Łaskarzewski, Kacper Głos, Adrian Kułak oraz Bartłomiej Rola, Jakub Belniak, Damian Dragan, Jakub Frączek.
Komentarz trenera 
Sebastian Żądełek:
Przegraliśmy 0:2, pierwszy mecz za nami. Jak bym miał porównywać, to zagraliśmy trochę lepiej niż przed rokiem, gdy przegraliśmy tam 9:2. Inicjatywę posiadał przeciwnik, ale my dzielnie się broniliśmy. Do przerwy było 1:0, ale mieliśmy dwie sytuacje. Po zmianie stron dostaliśmy bramkę, około 35. minuty i ciężko było nam się podnieść. Mieliśmy kolejną „setkę”. Z trzech okazji nie wykorzystaliśmy żadnej. Nie było to jeszcze to, co chciałbym, byśmy prezentowali. Pojechaliśmy w okrojonym składzie, nie wszyscy trenują od początku. Część dopiero wchodzi w trening. W czwartek gramy z Tomasovią u siebie. Potem znowu gramy w środę. Następnie wracamy do gry w soboty.

Młodzicy młodsi
Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:0

Orlęta-Spomlek
Fabian Borysiuk - Maciej Bujak, Kacper Pasek, Sebastian Ostapiuk, Wiktor Ładny, Igor Melchior, Kacper Niedziela, Mateusz Szczepaniak, Mikołaj Mitura oraz Deniz Kaya, Szymon Wołek, Wiktor Paszkowski, Filip Gomółka, Jakub Sawicz.
Komentarz trenera 
Daniel Syta: Jestem bardzo zadowolony z debiutu. Bałem się pierwszego meczu w lidze wojewódzkiej. Jesteśmy rok-dwa lata młodsi, gramy rocznikiem 2006-2007, ale dawaliśmy sobie radę bardzo dobrze. Słowa uznania dla chłopców. Wiadomo, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale może nie będzie tak źle. Liczymy, że chłopcy nauczą się grać i dobrze będą się prezentowali. Nie chcemy być chłopcami do bicia. Zawodnicy też przeżywali wyjazd, pierwszy taki mecz, ale wyszliśmy z tego obronną ręką. Obie strony miały po trzy sytuacje. Inny wynik niż remis byłby nieco niesprawiedliwy. Avia jest zbliżona poziomem do nas.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem