ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Turniej o Puchar Burmistrza

Udostępnij

LKS Orlęta bardzo duży nacisk kładą na pracę z dziećmi, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z kolei bardzo chętnie wspiera wszystkie sportowe, ciekawe przedsięwzięcia, nic więc dziwnego, ze wspólnie udało się zorganizować naprawdę widowiskową imprezę. GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU (AUTOR MAREK MITURA)

Cały „bałagan” organizacyjny turnieju chłopców rocz. 2006 i mł., który odbył się wsobotę 27sierpnia, wziął na siebie trener Daniel Syta a sześć zaproszonych drużyn oraz dwa zespoły Orląt dały w sumie turniej, który przez 5 godzin napełnił gwarem radzyński stadion. Skoro udało się ściągnąć tyle drużyn, nie można było iść w „bylejakość”. Drużyny zagrały każdy z każdym, więc nie było łatwo. Żaden zespółnie narzekał jednak na zmęczenie, bo w tym wieku piłki nożnej nigdy nie jest za dużo.

Po zaciętych meczach okazało się, że najlepszą drużyną zostały Orlęta II (Oliwer Ciękosz, Maciej Bujak, Wiktor Paszkowski, Kaya Deniz, Kacper Niedziela, Mikołaj Mitura, Maciej Nast., Jakub Sawicz, Kacper Mańko, Kacper Mroczek), które na podium wyprzedziły Pogoń Siedlce oraz Orlęta I (Fabian Borysiuk, Kacper Pasek, Sebastian Ostapiuk, Wiktor Ładny, Igor Melchior, Jan Burdon, Damian Mroczek, Filip Gomółka, Szymon Wołek, Mateusz Szczepaniak). Pozostałe miejsca wywalczyły 4. Wisła Puławy, 5. Wektra Zbuczyn, 6. Victoria Parczew, 7. Huragan Międzyrzec, 8. KS Łosice. Warto wspomnieć o wynikach naszych zwycięzców, bo są bardzo imponujące. Nasza drużyna wygrała kolejno 3:2 z Orlętami I, 4:2 z Wektrą Zbuczyn, 4:0 z Huraganem Międzyrzec, 3:1 z Pogonią Siedlce, 3:1 z Victorią Parczew, 1:0 z KS Łosice, jedyne stracone punkty to remis 2:2 z Wisłą Puławy.

Uroczystego zakończenia imprezy oraz dekoracji drużyn dokonali Burmistrz Jerzy Rębek, Prezes LKS Orlęta Krzysztof Grochowski oraz Dyr. MOSiR Agnieszka Włoszek. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale a miłym dodatkiem były brązowe medale za udział w turnieju dla wszystkich zawodników oraz piłki dla każdej z drużyn. Nie zapomniano także o klasyfikacjach indywidualnych. Najlepszym bramkarzem uznano Mateusza Sergieja z KS Łosice, najlepszym zawodnikiem Antoniego Lalaka z Wisły Puławy, natomiast koronę „króla strzelców” wystrzelał sobie Dawid Kuryłek z Wektry Zbuczyn. Dużą niespodziankę przygotował włodarz naszego miasta, który objął turniej szczególnym patronatem a za trud włożony w treningi i sportową postawę ufundował dresy dla wszystkich radzyńskich piłkarzy.

Miejmy nadzieję, że udany turniej zachęci pozostałe drużyny. Rozgrywki ligowe są oczywiście najważniejsze, ale przecież piłki nożnej nigdy za wiele.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem