Połowiczny sukces młodzików w Zamościu

W środę najmłodsze zespoły naszego klubu, walczące w ligach wojewódzkich, wyjechały do Zamościa. W starciach z AMSPN Hetmanem oba kluby zwyciężały po razie. Pierwsze punkty zgarnęli młodzicy starsi, którzy wygrali z zamościanami 3:1. Po wyrównanym spotkaniu ulegli gracze z rocznika 2006 (0:2).

Młodzicy starsi
AMSPN Hetman Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:3
(0:1)
Bramki dla Orląt:
 Sebastian Walczyna 1', Kacper Głos 31', Cyprian Wardziak 47'
Orlęta-Spomlek
Bartłomiej Kowalski, Sebastian Baryła, Jakub Kowalski, Sebastian Walczyna, Ziemowit Niewęgłowski, Mateusz Kapitan, Damian Dragan, Cyprian Wardziak, Kacper Głos oraz Anna Adamska, Wiktor Golec, Mateusz Zień, Damian Borkowski, Jakub Belniak.
Sebastian Żądełek:
W środę po raz pierwszy zapunktowaliśmy za trzy. Zagrał cały zespół z rocznika 2004, w tym trójka, która na codzień gra u Rafała Borysiuka. Przewaga po naszej stronie, fajna gra, ładne bramki. Daleki wyjazd i w pełni zasłużona zdobycz punktowa.