Grała młodzież (6)

W sobotę i niedzielę o punkty w ligach wojewódzkich walczyły drużyny Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski. Poniżej relacje z poszczególnych meczów wraz z komentarzami trenerów.

FOTORELACJA Z MECZU JUNIORÓW MŁODSZYCH
FOTORELACJA Z MECZU TRAMPKARZY STARSZYCH
FOTORELACJA Z MECZU TRAMPKARZY MŁODSZYCH
FOTORELACJA Z MECZU MŁODZIKÓW STARSZYCH

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Łada 1945 Biłgoraj 1:1 (1:0)
Bramka dla Orląt: Grzegorz Romaniuk 40'
Orlęta:-Spomlek: Patryk Karpiński - Radosław Cieślak (88' Mateusz Lemieszek), Piotr Dorosz, Ryszard Grochowski (70' Damian Drygiel), Damian Iwańczuk, Dominik Kozieł, Kacper Kusyk, Kacper Lipiński (46' Jędrzej Dudek), Krystian Pawlina, Grzegorz Romaniuk, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas:W pierwszej połowie spotkanie powinno być rozstrzygnięte, byliśmy zdecydowanie lepsi i stwarzaliśmy sobie fajne sytuacje, po których powinny paść bramki. Goście nie mieli nic do powiedzenia. Do przerwy powinno być 3-4:0. W drugiej odsłonie gra się wyrównała się i rywal doprowadził do remisu. Mamy osiem punktów, kilkukrotnie byliśmy lepsi, a nie wygrywaliśmy. W niektórych meczach, jak z Górnikiem, Ładą i Wisłą Puławy można było zdobyć więcej punktów, ale tracimy gole w końcówkach. Jeszcze trochę meczów do końca jesieni zostało i trzeba walczyć.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - OSiR Biłgoraj 0:1
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Kacper Lipiński (45' Bartłomiej Pękała), Piotr Madejski, Artur Nowacki, Adrian Pinkus, Dominik Rycaj (41' Piotr Zieliński), Oskar Siwek, Piotr Włoszek (72' Cezary Karwowski), Krystian Zając.
Dariusz Wołek
Kolejna porażka wynikająca z tego, że początek meczu jest przespany. Tracimy bramkę, a potem musimy gonić  wynik. Jest dużo trudniej wtedy złapać odpowiedni rytm,  gra się nerwowo, nie zawsze wszystko wychodzi. Nie udało nam się doprowadzić do remisu , choć liczyliśmy na wygraną. Bramkarz gości w kilku sytuacjach instynktownie wybijał piłkę. Mieliśmy też problem z integracją drużyny na treningach, niektórzy z tożsamością (mam nadzieję , że jest to kłopot przejściowy), ale niestety odbija się to na wynikach. Zawodnicy, którzy powinni stanowić  trzon drużyny, decydować o jej sile, być przykładem dla młodszych kolegów nie zawsze stają na wysokości zadania. Przyjemnie jest oglądać mecz z perspektywy widza – trudniej jest wyjść na boisko i pokazać to co się potrafi. Głowy do góry – gramy dalej!

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Niedźwiadek Chełm 3:0