ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (6)

Udostępnij

W sobotę i niedzielę o punkty w ligach wojewódzkich walczyły drużyny Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski. Poniżej relacje z poszczególnych meczów wraz z komentarzami trenerów.

FOTORELACJA Z MECZU JUNIORÓW MŁODSZYCH
FOTORELACJA Z MECZU TRAMPKARZY STARSZYCH 
FOTORELACJA Z MECZU TRAMPKARZY MŁODSZYCH
FOTORELACJA Z MECZU MŁODZIKÓW STARSZYCH

 

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Łada 1945 Biłgoraj 1:1 (1:0) 
Bramka dla Orląt: Grzegorz Romaniuk 40' 
Orlęta:-Spomlek: Patryk Karpiński - Radosław Cieślak (88' Mateusz Lemieszek), Piotr Dorosz, Ryszard Grochowski (70' Damian Drygiel), Damian Iwańczuk, Dominik Kozieł, Kacper Kusyk, Kacper Lipiński (46' Jędrzej Dudek), Krystian Pawlina, Grzegorz Romaniuk, Mateusz Wójcik.
Komentarz trenera
Edmund Koperwas:W pierwszej połowie spotkanie powinno być rozstrzygnięte, byliśmy zdecydowanie lepsi i stwarzaliśmy sobie fajne sytuacje, po których powinny paść bramki. Goście nie mieli nic do powiedzenia. Do przerwy powinno być 3-4:0. W drugiej odsłonie gra się wyrównała się i rywal doprowadził do remisu. Mamy osiem punktów, kilkukrotnie byliśmy lepsi, a nie wygrywaliśmy. W niektórych meczach, jak z Górnikiem, Ładą i Wisłą Puławy można było zdobyć więcej punktów, ale tracimy gole w końcówkach. Jeszcze trochę meczów do końca jesieni zostało i trzeba walczyć.

Juniorzy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - OSiR Biłgoraj 0:1
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Kacper Lipiński (45' Bartłomiej Pękała), Piotr Madejski, Artur Nowacki, Adrian Pinkus, Dominik Rycaj (41' Piotr Zieliński), Oskar Siwek, Piotr Włoszek (72' Cezary Karwowski), Krystian Zając.
Komentarz trenera 
Dariusz Wołek
Kolejna porażka wynikająca z tego, że początek meczu jest przespany. Tracimy bramkę, a potem musimy gonić  wynik. Jest dużo trudniej wtedy złapać odpowiedni rytm,  gra się nerwowo, nie zawsze wszystko wychodzi. Nie udało nam się doprowadzić do remisu , choć liczyliśmy na wygraną. Bramkarz gości w kilku sytuacjach instynktownie wybijał piłkę. Mieliśmy też problem z integracją drużyny na treningach, niektórzy z tożsamością (mam nadzieję , że jest to kłopot przejściowy), ale niestety odbija się to na wynikach. Zawodnicy, którzy powinni stanowić  trzon drużyny, decydować o jej sile, być przykładem dla młodszych kolegów nie zawsze stają na wysokości zadania. Przyjemnie jest oglądać mecz z perspektywy widza – trudniej jest wyjść na boisko i pokazać to co się potrafi. Głowy do góry – gramy dalej!

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Niedźwiadek Chełm 3:0
 (1:0)
Bramki dla Orląt: Kacper Kania 17', 59', Jakub Mainusz 51'
Orlęta-Spomlek
: Przemysław Jaworski - Dawid Mitroniuk, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Patryk Burda, Mateusz Stefaniak, Arkadiusz Korolczuk, Jan Bożym, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz, Kacper Kania oraz Bartłomiej Siudaj, Jakub Kowalik, Piotr Oramus, Piotr Sadowski, Piotr Gil.
Komentarz trenera 
Rafał
 Borysiuk: komentarz wkrótce

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - AMSPN Hetman Zamość 1:5
 (0:2) 
Bramka dla Orląt
: Bartek Sierpień 66'
Orlęta-Spomlek
Patryk Musiatowicz - Dominik Lubka, Jakub Kurenda, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Piotr Kuźma, Marcel Obroślak, Mikołaj Komar, Jakub Zabielski, Cyprian Wardziak, Bartek Sierpień oraz Łukasz Grochowski, Norbert Kaznowski, Ziemowit Niewęgłowski.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk
: komentarz wkrótce

Młodzicy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:0

Bramka dla Orląt: Kacper Głos 50' 
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Kowalski - Sebastian Baryła, Jakub Belniak, Damian Borkowski, Jakub Frączek, Kacper Głos, Mateusz Kapitan, Wiktor Golec oraz Jakub Kolęda, Jakub Kowalski, Adrian Kułak, Jan Łaskarzewski, Piotr Popławski, Adrian Sputo, Mateusz Zień.
Komentarz trenera 
Sebastian Żądełek
: Najmniejszy wymiar kary, jaki mógł spotkać rywali. Skromne 1:0, ale trudny mecz. Rywal dobrze się bronił, my mieliśmy 5-6 okazji. Nie patrzę na wynik, patrzę na postępy w grze. Niezupełnie wyszło nam to spotkanie, nie brakowało błędów. Przygotowujemy się do sobotniego spotkania z Górnikiem Łęczna. Gra na sztucznym boisku to dla nas nowość. Jedziemy powalczyć tam o punkty.

Młodzicy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Huragan Międzyrzec Podlaski 7:1 (6:1)

Bramki dla Orląt: Kacper Niedziela 6', Igor Melchior 11', 30', Mateusz Szczepaniak 23', 27', 59', Wiktor Paszkowski 30+1' 
Orlęta-Spomlek
: Fabian Borysiuk - Maciej Bujak, Wiktor Paszkowski, Damian Mroczek, Kacper Niedziela, Sebastian Ostapiuk, Igor Melchior, Mateusz Szczepaniak, Karol Białek oraz Oliwer Ciękosz, Wiktor Ładny, Deniz Kaya, Szymon Wołek, Filip Gomółka, Kacper Mańko, Jakub Sawicz, Maciej Nast.
Komentarz trenera 
Daniel Syta: Początek nie był łatwy, bo po pierwszej akcji przegrywaliśmy. W tej samej minucie odrobiliśmy stratę i Huragan w ciągu kolejnych 5 minut miał dwie szanse. Dobrze bronił Fabian Borysiuk. Od około 15 minuty nasza przewaga rosła, do przerwy było 6:1. Po zmianie stron grali zmiennicy. Dowieźliśmy wynik, strzeliliśmy jeszcze jednego gola. Fajnie to wyglądało. Zwycięstwa podbudowują. Przed nami wyjazd do Łęcznej - trójka Wisła Puławy, Górnik i Motor wydaje się być poza zasięgiem, ale w piłce młodzieżowej różnie bywa.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 239 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem