ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Grała młodzież (8)

Udostępnij

 

Dwie wygrane, remis i trzy porażki - oto bilans, jaki w sobotę i niedzielę zanotowały drużyny młodzieżowe naszego klubu. Po raz kolejny o trzy punkty pokusili się piłkarze Daniela Syty, którzy ograli faworyzowany BKS Lublin 2:1.

FOTORELACJA Z MECZU MŁODZIKÓW STARSZYCH (fot. Adam Kułak)

 

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2 (0:1)
Bramka dla Orląt: Krystian Pawlina 79'
Orlęta:-Spomlek: Patryk Karpiński - Radosław Cieślak (54' Bartosz Chudek), Damian Drygiel (83' Jarosław Fijałkowski), Jędrzej Dudek (83' Dawid Anyszek), Ryszard Grochowski, Damian Iwańczuk, Mateusz Lemieszek (46' Łukasz Łoziński), Kacper Lipiński, Krystian Pawlina, Grzegorz Romaniuk, Mateusz Wójcik.
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: Graliśmy z dobrym rywalem. Tomasovia ma świetny rocznik 98, wielu z nich gra w  seniorach. Rywal wygrał zasłużenie. My w końcówce mogliśmy pokusić się o wyrównanie, ale goście prezentowali się w całym meczu lepiej.

Juniorzy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0 (1:0)
Bramki dla Orląt: Oskar Siwek 11', 65'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (41' Bartłomiej Olszewski) - Adrian Pinkus, Kacper Fijałek, Artur Nowacki, Krystian Zając, Piotr Madejski, Piotr Zieliński (60' Maciej Orzechowski), Mikołaj Golec, Adrian Lubk (45' Dominik Rycaj), Oskar Siwek, Piotr Włoszek (30' Grzegorz Kot).
Komentarz trenera 
Dariusz WołekPrzyznam szczerze, że po cichu liczyłem, że ugramy trochę więcej. Tomasovia ostatnio nie zachwyca, biorac pod uwagę ich ostatnie dokonania, ale wynik jest dla nas korzystny więc nie ma co narzekać. Goście grali bardzo ambitnie, a my po strzeleniu bramki osiedliśmy na laurach zamiast iść za ciosem i podwyższyć wynik. Mieliśmy oczywiście kilka sytuacji stuprocentowych. W dogodnych sytuacjach znaleźli się Kacper Fijałek, Piotrek Zieliński. Goście odpowiedzieli tylko jedną groźna akcja, po której piłka odbiła się od poprzeczki naszej bramki. Niezawodnym egzekutorem był w naszej drużynie Oskar Siwek –strzelec obydwu bramek. Przed nami trudne pojedynki z Avią i BKS Lublin.

Trampkarze starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - BKS Lublin 1:6 
(0:2)
Bramka dla Orląt: Arkadiusz Korolczuk 67' 
Orlęta-Spomlek
:  Bartłomiej Siudaj - Jan Bożym, Patryk Burda, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Kacper Kania, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk, Piotr Sadowski, Mateusz Stefaniak oraz Przemysław Jaworski, Jakub Kowalik, Marcin Łukaszuk, Piotr Oramus.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: Wynik jest nieco za wysoki, ale porażka w pełni zasłużona. Była między nami spora różnica. BKS to czołowy zespół w Polsce, zajął 5. Miejsce na Nike Cup. W pierwszej odsłonie dwukrotnie sprezentowaliśmy gole rywalom. Było zaangażowanie na dwieście procent, za to brawa dla chłopaków. Duże brawa dla ekipy. Po przerwie był rzut karny, głowy poszły w dół. Miło było patrzeć na przeciwnika, widać że to najlepsi chłopcy z województwa. To nauka dla mnie i drużyny. Zwycięstwem jest wyciągnięcie wniosków z porażki, a my to zrobiliśmy.

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - BKS Lublin 0:0

Orlęta-Spomlek
: Patryk Musiatowicz - Dominik Lubka, Jakub Kurenda, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Piotr Kuźma, Mikołaj Komar, Marcel Obroślak, Cyprian Wardziak, Jakub Zabielski, Bartek Sierpień oraz Łukasz Grochowski, Norbert Kaznowski, Ziemowit Niewęgłowski.
Komentarz trenera 
Rafał Borysiuk: To najlepszy mecz w wykonaniu chłopców w tym sezonie. BKS to silny zespół, jeden z czołowych na Lubelszczyźnie. Chłopcy zagrali mega ambitnie, walecznie, może brakowało nam lepszego wykończenia. Kilka razy kontrowaliśmy. Było zaangażowanie, widać że chłopcy wiedzą, o co chodzi w piłce. Nasza praca powoli przynosi  efekty. W końcówce lublinianie przycisnęli, ale zdołaliśmy dowieźć wynik.

Młodzicy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - BKS Lublin 0:3
 (0:1)
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Kowalski - Damian Borkowski, Jakub Kowalski, Piotr Popławski, Mateusz Zień, Wiktor Golec, Mateusz Kapitan, Damian Dragan, Kacper Głos oraz Anna Adamska, Jakub Belniak, Jakub Kolęda, Adrian Kułak, Adrian Sputo, Jan Łaskarzewski.
Komentarz trenera 
Sebastian Żądełek
: komentarz wkrótce

Młodzicy młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - BKS Lublin 2:1 (0:0)
Bramki dla Orląt
: Mikołaj Mitura 40', Mateusz Szczepaniak 58' 
Orlęta-Spomlek
: Fabian Borysiuk - Karol Białek, Maciej Bujak, Kacper Mańko, Igor Melchior, Kacper Niedziela, Sebastian Ostapiuk, Wiktor Paszkowski, Mateusz Szczepaniak oraz Oliwer Ciękosz, Jan Burdon, Deniz Kaya, Wiktor Ładny, Mikołaj Mitura, Damian Mroczek, Kacper Mroczek, Maciej Nast, Szymon Wołek.
Komentarz trenera 
Daniel Syta: Już na rozgrzewce było widać, że czeka nas ciężka przeprawa. Widać było, że są od nas lepsi fizycznie. W pierwszej połowie ta różnica była widoczna. Po zmianie stron niefortunnie zaczęliśmy. Nieporozumienie dwóch obrońców wykorzystali goście. Zrobiło się gorąco, ale moja drużyna zareagowała pozytywnie. Przejęliśmy inicjatywę, a BKS nieco osiadł na laurach. Oprócz dwóch goli, mieliśmy jeszcze dwie okazje, ale dobry bramkarz z Lublina je bronił. Kilka minut przed końcem strzeliliśmy na 2:1 i moim zdaniem zasłużyliśmy na zwycięstwo bardziej od gości. Teraz jedziemy do Chełma i zagramy z porównywalnym z nami Niedźwiadkiem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem