ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Młodzicy wygrali turniej w Łęcznej!

Udostępnij
Bardzo udanie pauzę w rozgrywkach ligowych spożytkowali młodzicy młodsi naszego klubu. 18 października na obiektach Górnika Łęczna drużyna Orląt rocznika 2006 wzięła udział w projekcie EkstraTalent organizowanym przez Fundację Ekstraklasy Polskiej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Do realizacji tego zadania zaproszonych zostało 12 zespołów z Lubelszczyzny, wśród których znalazła się drużyna młodzika młodszego radzyńskich Orląt. W rozwinięciu newsa film video z łęczyńskich zmagań. FOTORELACJA Z TURNIEJU.

 
Celem turnieju było promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych, kształtowanie zdrowego, sportowego trybu życia a także kształtowanie i podnoszenie piłkarskich umiejętności w ramach uczestnictwa w turnieju. W całym przedsięwzięciu bierze udział ponad 3000 dzieci w Polsce! 
Projekt ten odbywa się w każdej z 16 miejscowości, w której znajdują się kluby Polskiej Ekstraklasy. Samo zaproszenie do udziału w tym projekcie było dużym wyróżnieniem dla naszego klubu.
 
Sama impreza to nie tylko turniej piłki nożnej ale również testy sprawnościowe odpowiadające specyfikacji EUROFIT składające się z:
- biegu wahadłowego 5 m x 10 powtórzeń
- zwisu na poręczy na ugiętych rękach 
- biegu wytrzymałościowego 20 m wahadłowego
 
Rozgrywki radzynianie rozpoczęli od dwóch bezbramkowych remisów z Górnikiem Łęczna. Następnie pokonali 2:0 Widok Lublin, 3:2 Mosir Lubartów,  w półfinale 7:6 Lubliniankę Lublin ( po rzutach karnych ) a w finale Górnika Łęczna 2:0. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie pokonane drużyny to piłkarze rok starsi od naszych młodych pociech, więc sukces tym większy. 
W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy pierwsze i piąte miejsce wśród 12 drużyn (drużyna podzielona zostałana dwa zespoły). 
Duże gratulacje dla wszystkich chłopców z rocznika 2006 !!!
 
Orlęta Radzyń: Oliwer Ciękosz, Fabian Borysiuk - Kacper i Damian Mroczek, Jan Burdon, Wiktor Ładny, Mikołaj Mitura, Deniz Kaya, Maciej Bujak, Igor Melchior, Kacper Pasek, Kacper Mańko, Karol Białek, Maciej Nast, Kacper Niedziela, Mateusz Szczepaniak, Mateusz Wołek, Wiktor Paszkowski, Filip Gomółka, Jakub Sawicz.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem