Grała młodzież (14)

Trzy wygrane i trzy porażki - taki bilans zanotowali w piątkowych i sobotnich spotkaniach młodzi piłkarze naszego klubu, występujący w ligach wojewódzkich. Stosunek bramek również jest bliski remisu - młode Orlęta strzeliły 13 goli, tracąc o jednego więcej.

Juniorzy starsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Janowianka Janów Lubelski 4:0 (1:0)
Bramki dla Orląt: Wojciech Gęborys 38', 52', Jędrzej Dudek 68', Dominik Rycaj 82'
Orlęta:-Spomlek: Patryk Karpiński - Dawid Anyszek (46' Łukasz Łoziński), Radosław Cieślak, Damian Drygiel (55' Jędrzej Dudek), Wojciech Gęborys, Ryszard Grochowski, Dominik Kozieł, Kacper Kusyk, Mateusz Lemieszek (69' Dominik Rycaj), Krystian Pawlina, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas: Było dość podobnie jak dzień wcześniej w juniorach młodszych. Pierwsza odsłona była wyrównana. Dużo jakości dał nam Wojtek Gęborys, który zdobył dwie pierwsze bramki. One otworzyły spotkanie i je uspokoiły. Do przerwy było dość równo, ale od 60. minuty zdecydowanie dominowaliśmy i do końca kontrolowaliśmy mecz, wysoko wygrywając.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 7:1 (1:0)
Bramki dla Orląt: Artur Nowacki 29', Grzegorz Kot 48', 49', Marcin Wiszniewski 50', Mikołaj Golec 53', Oskar Siwek 67', Kacper Fijałek 70'
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny (41' Bartłomiej Olszewski) - Kacper Fijałek, Artur Nowacki, Adrian Pinkus (54' Maciej Orzechowski), Krystian Zając (60' Dawid Kozieł), Grzegorz Kot, Piotr Madejski, Kacper Lipiński, Mikołaj Golec (62' Piotr Zieliński), Oskar Siwek, Dominik Rycaj (41' Marcin Wiszniewski).
Edmund Koperwas: W juniorze młodszym po pierwszej odsłonie nic nie wskazywało na nasz triumf, bo spotkanie było dość wyrównane. Przegrywaliśmy nawet 0:1. W drugiej odsłonie szybko strzeliliśmy trzy bramki i kontrowaliśmy spotkanie, mogliśmy wygrać nawet zdecydowanie wyżej.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Górnik Łęczna 1:0