Grała młodzież (16)

Po raz drugi z rzędu siedem punktów w pięciu spotkaniach uzbierały drużyny młodzieżowe naszego klubu. Zdecydowaną większość dorobku zapewnili trampkarze, którzy dwukrotnie ograli na własnych obiektach Gaudium Zamość.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - AMSPN Hetman Zamość 0:5 (0:4)
Orlęta:-Spomlek: Bartłomiej Olszewski (46' Mateusz Kwaśny) - Artur Nowacki (46' Krystian Zając), Kacper Fijałek, Dominik Rycaj (54' Maciej Orzechowski), Adrian Pinkus (61' Dawid Kozioł), Grzegorz Kot, Kacper Lipiński, Mikołaj Golec, Marcin Wiszniewski (49' Piotr Zieliński), Oskar Siwek, Piotr Madejski.
Edmund Koperwas: Przegraliśmy sromotnie. Wynik został ustalony przed przerwą, zamościanie wypunktowali nas zabójczymi kontrami. My nie ustrzegliśmy się indywidualnych błędów. W zespole Hetmana kilku graczy robiło różnicę swoimi indywidualnymi umiejętnościami, pod tym względem nas przewyższali. Wygrana gości była w pewni zasłużona, o naszej porażce zdecydowało pierwsze 40 minut. Takie mecze czasami się przegrywa.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Gaudium Zamość 4:0
 (1:0)
Bramki dla Orląt: Jakub Mainusz 5', Bartosz Idzikowski 40', Arkadiusz Korolczuk 65', Kacper Kania 68'
Orlęta-Spomlek
: Bartłomiej Siudaj - Jakub Kowalik, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Patryk Burda, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Kania, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz, Jan Bożym, Piotr Sadowski oraz Dawid Mitroniuk, Piotr Oramus, Patryk Musiatowicz, Cyryl Stolarczyk, Przemysław Jaworski.
Rafał Borysiuk: Za nami dwa bardzo dobre spotkania. Kontrolowaliśmy przebieg od początku do końca, wygrane mogły być wyższe. Gra cieszyła. W pierwszej połowie nie było łatwo, mimo że szybko strzeliliśmy gola na 1:0. Dopiero po przerwie był festiwal bramek i nieskuteczności. Kolejne dobre zawody. Wszystko idzie w dobrym kierunku.