Grała młodzież (21)

Zapraszamy do kolejnego podsumowania weekendu w wykonaniu grup młodzieżowych. Oprócz tradycyjnych komentarzy trenerów, składów i strzelców bramek, dzięki niezawodnym Adamowi Kułakowi i Markowi Miturze mamy dla Państwa multimedia z weekendowych konfrontacji. TUTAJ można obejrzeć zdjęcia z meczu młodzików starszych. W TYM MIEJSCU dostępne jest nagranie z tego samego spotkania. Jako bonus prezentujemy VIDEO ze spotkań żaków starszych w lidze BOZPN z TOP-em54 Biała Podlaska. Wyniki meczów podopiecznych Tomasza Kwapiszewskiego z bialczanami to porażka 1:2 i wygrane 4:2, 2:0 i 4:1.

Juniorzy starsi
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 6:0
Orlęta-Spomlek: Mateusz Kwaśny - Bartosz Chudek, Radosław Cieślak, Damian Drygiel (77' Patryk Pawlina), Jarosław Fijałkowski, Ryszard Grochowski, Patryk Kasak, Kacper Kusyk, Mateusz Lemieszek, Mateusz Wójcik, Krystian Zając.
Edmund Koperwas: Mierzyliśmy się z bezsprzecznie najsilniejszym rywalem w województwie. Tomasovia wygrała ligę na kilka kolejek przed końcem, co nie zdarzało się w ostatnich latach. To najlepiej świadczy o jej dużej sile, w tych rozgrywkach nie mają równorzędnego przeciwnika i będą walczyć o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Pojechaliśmy z wiarą w punkty, ale realnie patrząc już przed meczem byliśmy skazani na porażkę.

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:3 (0:1)
Bramki dla Orląt: Oskar Siwek 30', Piotr Madejski 70', Mikołaj Golec 80+3'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski - Kacper Fijałek, Mikołaj Golec, Grzegorz Kot, Piotr Madejski, Artur Nowacki, Adrian Pinkus (75' Patryk Pawlina), Dominik Rycaj, Oskar Siwek, Marcin Wiszniewski.
Edmund Koperwas: Spotkanie było bardzo interesujące i jak na wiek graczy stało na wysokim poziomie. Mecz pełen walki, zaangażowania. Obie strony miały swoje okazje. A my po raz kolejny po doskonałej końcówce zwycięzyliśmy.

BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:0
Orlęta-Spomlek: Patryk Musiatowicz - Dawid Mitroniuk, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki, Patryk Burda, Arkadiusz Korolczuk, Kacper Kania, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz, Jan Bożym, Piotr Sadowski oraz Mateusz Stefaniak, Jakub Kowalik, Piotr Oramus, Przemysław Jaworski.
Rafał Borysiuk: W trampkarzach starszych przy odrobinie szczęścia można było pokusić się o triumf. Był to mecz świetnych drużyn. Same zawody miały różne fazy. Początek był wyrównany, potem my przejęliśmy inicjatywę. Po przerwie przeważali gospodarze, którzy mieli sytuacje. Wydaje mi się, że my jednak mieliśmy lepsze okazje. Fajna gra, walka z obu stron - jestem zadowolony z chłopaków. Nie straciliśmy gola po raz kolejny, dziewiąte spotkanie bez porażki. Przed nami mecz z Motorem, BKS również zagra z Motorem. Walka o pierwsze miejsce w lidze potrwa do końca.