Młodzik Starszy i Młodzik Młodszy

Młodzik Starszy i Młodzik Młodszy28 września (sobota) została rozegrana następna seria spotkań Ligi Wojewódzkiej Młodzików Młodszych i Młodzików Starszych. W VIII kolejce nasze zespoły udały się w około dwustukilometrową podróż na mecze z drużynami z Tomaszowa Lubelskiego. Obecnie zespoły rywali znajdują się na pierwszej pozycji w tabeli Ligi Wojewódzkiej Młodzików Młodszych oraz na pozycji siódmej w tabeli Ligi Wojewódzkiej Młodzików Starszych.

Mecz Młodzików Młodszych stal na bardzo wysokim poziomie, jednak skuteczniejszym zespołem okazała się ekipa gospodarzy. Po pierwszej połowie Tomasovia prowadziła 2:0, ale chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy podopieczni trenerów Rafała Borysiuka i Artura Idzikowskiego zdobyli gola. Autorem kontaktowej bramki był Arkadiusz Korolczuk, który popisał się precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego. Kilka minut później zawodnik Tomasovii ustalił wynik końcowy na 3:1. Młodzi piłkarze Orląt w tym sezonie przegrali po raz drugi (w I kolejce ligi 0:2 z BKS-em Lublin). Z dotychczasowymi wynikami chłopcy zajmują czwartą pozycję w tabeli.

Nie powiodło się również Młodzikom Starszym. Nasza drużyna nie sprostała gospodarzom, przegrywając spotkanie 0:5. Radzynianie znajdują się na 13. miejscu w tabeli w gronie 18 zespołów.

Młodzik Młodszy: Siudaj Bartłomiej – Idzikowski Artur, Stefaniak Mateusz, Oramus Piotr, Korolczuk Arkadiusz, Obroślak Marcel, Bożym Janek, Musiatowicz Kacper, Kowalik Jakub, Burda Patryk, Stolarczyk Cyryl

Młodzik Starszy:
Siudaj Bartłomiej – Stolarczyk Kacper, Zając Krystian, Reszka Patryk, Zabielski Bartosz, Pękała Bartłomiej, Łukaszuk Marcin, Zieliński Piotr, Krasucki Marcin, Sobel Kacper, Musiatowicz Patryk, Rodak Jakub

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom gospodarzy za ciepłe przyjęcie i sportową życzliwość.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego spotkania, udostępnionej dzięki uprzejmości administratora strony internetowej Tomasovii 2002.