ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Młodzicy młodsi z Pucharem Wicemarszałka Senatu

Udostępnij

Swoją przerwę w rozgrywkach ligowych młodzicy młodsi naszego klubu wykorzystali biorąc udział w II Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc. Turniej odbył się w dniach 02.06-04.06.2017 w Węgrowie woj. mazowieckie. Udział w nim wzięło 13 drużyn z Polski, Białorusi i Litwy. TUTAJ dostępne są zdjęcia z imprezy, a w rozwinięciu newsa dwa filmy video z węgrowskich zawodów.

 

Młodzi radzyniacy rozegrali w sumie 9 spotkań wygrywając wszystkie pojedynki i strzelajac rywalom 36 bramek, a tracąc 8. Taki bilans pozwolił Orlętom zająć w klasyfikacji końcowej I miejsce. Nasz snajper Mateusz Szczepaniak został królem strzelców zdobywając 12 bramek. Organizatorzy wyróżnili również Karola Białka jako jednego z najlepszych zawodników w całym turnieju.

WYNIKI NASZEJ DRUŻYNY

Mecze eliminacyjne do finałów:

1. Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Orlęta Radzyń Podlaski 0:5; Bramki dla Orląt: M. Szczepaniak x2, M. Mitura, K. Białek, K. Niedziela

2. Niemen Grodno (Białoruś)- Orlęta Radzyń Podlaski 0:3; Bramki: D. Kaya, K. Niedziela, M. Szczepaniak

3. Czarni Węgrów- Orlęta Radzyń Podlaski 0:2; Bramki: M.Szczepaniak, Sz. Wołek

4. MOSP Białystok- Orlęta Radzyń Podlaski 2:3; Bramki: M. Szczepaniak, Sz. Wołek, D. Kaya

5. Szkoła Sportowa Wilno (Litwa)- Orlęta Radzyń Podlaski 0:8; Bramki: M. Nast. x4, K. Sawicz x2, K. Białek, J. Burdon

6. SEMP Pogoń Siedlce- Orlęta Radzyń Podlaski 1:3; Bramki: M. Szczepaniak, K. Białek, D. Kaya

Mecze finałowe:

1. Vilinus FM (Litwa) - Orlęta Radzyń Podlaski 2:4; Bramki: I. Melchior, Sz. Wołek, W. Paszkowski, K. Niedziela

2. Pogoń / 9 Siedlce - Orlęta Radzyń Podlaski 1:5; Bramki: M. Mitura , M. Szczepaniak x2 , D. Kaya, J. Burdon

3. MOSiR Mińsk Mazowiecki - Orlęta Radzyń Podlaski  2:3; Bramki: I. Melchior, M. Szczepaniak, Sz. Wołek

Skład naszej drużyny: Kacper Kuś, Paweł kuś, Wiktor Ładny, Karol Białek, Deniz Kaya, Kacper Niedziela, Igor Melchior, Mikołaj Mitura, Mateusz Szczepaniak, Szymon Wołek, Filip Gomółka, Wiktor Paszkowski, Janek Burdon, Jakub Sawicz, Maciej Nast.

Medale, puchar i nagrody rzeczowe za zajęcie I miejsca naszej drużynie wręczali Pani Wicemarszałek Senatu Maria Koc, Minister Energetyki Krzysztof Tchórzewski i burmistrz miasta Węgrów Krzysztof Wyszogrodzki.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem