Młodzik Młodszy i Młodzik Starszy

Młodzik Młodszy i Młodzik StarszyMŁODZIK STARSZY

W niedzielny poranek 6 października drużyna Młodzika Starszego podejmowała gości z Avii Świdnik. Ekipa rywali znajdowała się na trzecim miejscu w stawce z dorobkiem siedmiu zwycięstw i dwóch porażek. Gospodarze przegrali pojedynek 0:2, jednak z meczu na mecz drużyna z Radzynia prezentuje się coraz lepiej.

Widać walkę, determinację, a systematyczne treningi zaczynają przynosić rezultaty. Całemu zespołowi Młodzika Starszego należy się pochwała za ciężką pracę i ducha walki w niedzielnym spotkaniu. Wszyscy trzymamy kciuki za naszych chłopców, a w najbliższym czasie liczymy na zwycięstwo.

Zawodnicy zaprezentowali się w nowych strojach zasponsorowanych przez Pana Wiesława Wawrzaszka, któremu rodzice i trenerzy składają serdeczne podziękowania.

Skład: Siudaj Bartłomiej - Stolarczyk Kacper, Kowalik Łukasz, Zając Krystian, Mazur Sebastian, Drygiel Bartosz, Zieliński Piotr, Książek Damian, Pękala Bartłomiej, Sobel Kacper, Borkowski Patryk, Zabielski Bartosz, Reszka Patryk, Musiatowicz Patryk.

MŁODZIK MŁODSZY

Zwycięstwem 5:0 zakończył się niedzielny mecz Młodzików Młodszych z Avią Świdnik. Chłopcy w dziewiątej kolejce stoczyli pojedynek z mocną ekipą gości, która dotychczas plasowała się na szóstym miejscu w tabeli. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowo. Po stronie gospodarzy było mnóstwo słupków, poprzeczek i nie wykończonych akcji. Przeciwnik walecznie bronił swojej twierdzy. Ostatecznie w drugiej połowie chłopcy pokazali klasę i zdobyli kolejno pięć goli.

Bramki strzelali: Janek Bożym x2, Arek Korolczuk, Piotr Oramus, Jakub Rodak.

Skład: Siudaj Bartłomiej – Stefaniak Mateusz, Idzikowski Bartosz, Oramus Piotr, Bożym Jan, Korolczuk Arkadiusz, Obroślak Marcel, Burda Patryk, Kowalik Jakub, Rodak Jakub, Łukaszuk Marcin, Krasucki Marcin.

Filmik udostępniony dzięki uprzejmości Grzegorza Bożyma.