Piętnaście punktów na osiemnaście możliwych zdobyły w weekend drużyny młodzieżowe naszego klubu. Poniżej pełne podsumowanie sobotnich gier wraz ze składami i komentarzami trenerów.

Juniorzy starsi
Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:3 (0:2)
Bramki dla Orląt: Krystian Pawlina 11', Dominik Rycaj 15', 84'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski - Jędrzej Dudek (63' Piotr Zieliński), Kacper Fijałek, Grzegorz Kot, Mateusz Lemieszek, Kacper Lipiński, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski, Krystian Pawlina, Dominik Rycaj, Marcin Wiszniewski.
Edmund Koperwas: Wygraliśmy 3:0. Szybko strzeliliśmy dwa gole, co uspokoiło naszą grę. Drużyna gospodarzy grała dość defensywnie, ciężko było się nam przebić przez szczelną obronę. Mimo to stwarzaliśmy sobie sporo okazji i mogliśmy wygrać wyżej. Za tydzień gramy ważny mecz z Wisłą Puławy, która jest za nami sześć punktów, ale ma jedno spotkanie mniej.

Widok Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:1 (1:1)
Bramka dla Orląt: Jan Bożym 28'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Siudaj - Jan Bożym, Bartosz Idzikowski, Michał Kalicki (70' Piotr Sadowski), Kacper Kania, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Dawid Mitroniuk (75' Mateusz Stefaniak), Kacper Musiatowicz, Adrian Pinkus, Oskar Siwek.
Rafał Borysiuk: Dobre spotkanie z naszej strony. Szkoda porażki, bo przy wygraniu w sobotę można było jeszcze pokusić się o pierwsze miejsce w grupie. Spotkały się dwie bardzo mocne drużyny, grające na jednym poziomie. Brakowało nam trochę warunków fizycznych, nawet przy wygranych pojedynkach, po chwili nie było po naszej stronie asekuracji. Prowadziliśmy 1:0, potem straciliśmy dwie głupie bramki. Przy stanie 1:1 Arek Korolczuk trafił w słupek. Po golu na 2:1 Widok kontrował, my graliśmy trójką z tyłu, stawiając wszystko na jedną kartę. W ostatniej minucie trafiliśmy w poprzeczkę. Trudno, przegraliśmy. Chciałbym, byśmy co tydzień grali takie spotkania, z tak mocnymi rywalami. Tylko w ten sposób się uczymy. Chwała chłopakom za podejście do meczu, walkę. Zabrakło nam nieco szczęścia. Będziemy walczyć do końca, nie poddamy się.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 3:1
 (1:1)
Bramki dla Orląt: Cyprian Wardziak 3' 70', Piotr Kuźma 68'
Orlęta-Spomlek
: Robert Rotari - Kamil Sikora, Mikołaj Komar, Krystian Kowalczyk, Piotr Kuźma, Dominik Lubka, Mateusz Masłowski, Marcel Obroślak, Sebastian Walczyna, Cyprian Wardziak, Jakub Zabielski oraz Norbert Kaznowski, Damian Mazur.
Artur Idzikowski: Trampkarze starsi wygrali 3:1 po bardzo dobrym meczu. Mocna fizycznie drużyna z Puław została powstrzymana naszą grą piłką, po ziemi. Było ślisko, a goście byli mniej zwrotni od nas. Wygraliśmy zasłużenie, rozgrywając bardzo dobre zawody. Gra w porównaniu z meczem z Puław była o 180 stopni inna.