Trzecie miejsce trampkarzy młodszych po rundzie jesiennej

Trzecie miejsce trampkarzy młodszych po rundzie jesiennejTRAMPKARZ MŁODSZY (r. 2000) -  LIGA WOJEWÓDZKA

ORLĘTA RADZYŃ – GÓRNIK ŁĘCZNA 2:0 (26 października)

Rywalizacja z renomowaną drużyną Górnika Łęczna nigdy nie należała do łatwych. Przeciwnik mimo tego, że plasuje się w dolnej części tabeli zaprezentował się z bardzo dobrej strony i postawił nam wysokie wymagania.

Świadczy o tym wyrównana pierwsza połowa meczu, która zakończyła się bezbramkowo. Zależało nam bardzo na uzyskaniu korzystnego wyniku, dlatego wyszliśmy na drugą część gry jeszcze bardziej zmobilizowani. Mieliśmy przewagę, ale brakowało skutecznego wykończenia akcji (Adrian Lubka). W końcu jedna z akcji przyniosła powodzenie – Grzegorz Kot zacentrował z prawej strony w pole karne na głowę wbiegającego Oskara Siwka, który popisał się pięknym strzałem (piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki). Po kilkunastu minutach drugą bramkę na 2:0 dołożył Grzegorz Kot i mogliśmy cieszyć się z sukcesu. Zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że zrównaliśmy się punktami i bilansem bramkowym z Avią Świdnik, jednak przy większej ilości zdobytych goli ostatecznie ją wyprzedzamy i po rundzie jesiennej plasujemy się na trzecim miejscu w tabeli. Przyznam, że chłopcy solidnie zapracowali na taki wynik. Brawa dla całego zespołu!

W meczu wystąpili: M. Kwaśny, K. Zieliński, K. Fijałek, A. Nowacki, M. Golec, G. Kot, D. Pietrzela, P. Madejski, J. Wachnik, O. Siwek, K. Lipiński, P. Włoszek, B. Olszewski, S. Wiater, S. Nakonieczny, P. Pawlina, M. Orzechowski, A.Lubka.