Podsumowanie spotkań drużyn młodzieżowych (14-15.04)

Bardzo dobry weekend mają za sobą drużyny młodzieżowe naszego klubu. Porażkę ponieśli tylko najmłodsi zawodnicy młodzików młodszych, którzy dobrze zaprezentowali się na tle jednego z faworytów rozgrywek, Jedynki Krasnystaw. Po punkt sięgnęli trampkarze starsi, zaś trzy wywalczyli: młodzicy starsi, trampkarze młodsi i obie ekipy juniorów.

Juniorzy starsi
TOP54 Biała Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:3 (1:1)
Bramki dla Orląt: Oskar Siwek 36', Krystian Pawlina 56', Kacper Fijałek 79'
Orlęta-Spomlek: Bartłomiej Olszewski - Adrian Pinkus (82' Krystian Zając), Grzegorz Kot, Mikołaj Golec, Kacper Fijałek, Dominik Rycaj, Krystian Pawlina, Artur Nowacki, Maciej Orzechowski (82' Kacper Semeniuk), Oskar Siwek, Piotr Madejski.
Edmund Koperwas: Do momentu gola na 2:1 mecz był bardzo wyrównany. Odkąd wygrywaliśmy, do końca kontrolowaliśmy przebieg spotkania i mogliśmy wygrać wyżej. Można powiedzieć, że ta runda wygląda zupełnie inaczej niż jesienna. Grupa mistrzowska jest ciekawa, a mecze są wyrównane. Czekamy na następne spotkania z zespołami z grupy 2, z którymi w tym sezonie jeszcze nie graliśmy. Czekają nas mecze z Tomasovią i Chełmianką, ciekawi jesteśmy, jak wypadniemy na ich tle.

Łada 1945 Biłgoraj - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 0:1 (0:0)
Bramka dla Orląt: Jan Bożym
Orlęta-Spomlek: skład wkrótce
Artur Idzikowski: Pierwsza połowa była zupełnie pod nasze dyktando, stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, brakowało skuteczności. Piotrek Zieliński z dwóch metrów niekryty nieszczęśliwie trafił w słupek. Graliśmy dobrze od strony piłkarskiej, wyglądało to fajnie. Mecz był rozgrywany na głównym boisku w Biłgoraju, co nam sprzyjało. Po przerwie to się wyrównało, ale kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Rywal łącznie oddał dwa celne strzały. Myśmy mieli dwie dobre okazje, Arek Korolczuk nie strzelił rzutu karnego, a po chwili Bartek Kowalik dograł do Janka Bożyma i ten otworzył i jednocześnie ustalił wynik.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 0:0

Orlęta-Spomlek
: skład wkrótce
Rafał Borysiuk: W pierwszej połowie Avia stworzyła sobie dwie stuprocentowe okazje, jedną nasz bramkarz obronił w sposób fantastyczny, druga zakończyła się strzałem w słupek. Z upływem czasu mecz się wyrównywał, a my przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać. Dwukrotnie zabrakło nam centymetrów. Uważam, że czysto piłkarsko Avia była od nas lepsza. Zespół silny fizycznie, wybiegany, prezentowali się korzystniej od nas. Chciałem pochwalić swoich chłopców, dali z siebie maksa. Ciężko było o wygraną, dlatego trzeba było zremisować. Jestem zadowolony z dyspozycji drużyny i liczę, że nadal będziemy punktować i spokojnie utrzymamy się w lidze.