ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Wygrana podopiecznych Daniela Syty. Młodzicy udanie spuentowali sezon

Udostępnij

Na zakończenie sezonu piłkarskiego drużyna radzyńskich Orląt r. 2006 wzięła udział w turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistza Miasta Radzyń Podlaski. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z Warszawy, Puław, Siemiatycz, Radomia, Białej Podlaskiej i Radzynia. Grano systemem każdy z każdym, a mecze trwały 30 minut. Organizatorami turnieju był UM w Radzyniu Podlaskim, LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski i MOSiR. Kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego uroczyście zawody otworzył burmistrz miasta Radzynia Pan Jerzy Rębek i Prezes klubu Pan Krzysztof Grochowski życząc wszystkim uczestnikom miłej zabawy w duchu fair play i wygranych meczy.
ZDJĘCIA Z TURNIEJU

Po ponad 7 godzinych zmaganiach najlepszą drużyną turnieju okazali się gospodarze turnieju drużyna radzyńskich Orląt zwyciężając  4 spotkania i jedno remisując.Ponadto królem strzelców został napastnik naszego klubu Mateusz Szczepaniak strzelając w turnieju 4 bramki. Trzeba też podkreślić, że poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Wiele meczów kończyło się remisami lub tylko jednobramkową wygraną jednej z drużyn.

Wręczenie nagród odbyło się tuż po zakończeniu turnieju. Z-ca Burmistrza Pan Tomasz Stephan wraz z vice Prezesem Klubu Panem Grzegorzem Bożymem i Dyrektorem PKS Radzyń Podlaski Panem Adamem Frączkiem wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale, dyplomy, nagrody rzeczowe i puchary. Ponadto Pan Adam Frączek wręczył naszym zawodnikom komplet strojów piłkarskich ufundowanych przez radzyński PKS w uznaniu za wyniki w lidze i w turniejach ogólnopolskich, które osiągnęła  nasza drużyna w mijającym już sezonie piłkarskim.

Wyniki Orląt w turnieju:

Orlęta-Spomlek - TOP54 Biała Podlaska 1:0 (gol Szczepaniak)

Orlęta-Spomlek -  Olimpia Warszawa 2:0 (Piwowar, Szczepaniak)

Orlęta-Spomlek - Wisła Puławy 1:1 (Szczepaniak)

Orlęta-Spomlek - Orzeł siemiatycze 4:0 (Melchior x2, Szczepaniak, Niedziela)

Orlęta-Spomlek - Junior Radom 1:0 (Paszkowski)

Tabela turnieju: 

1. Orlęta-Spomlek 13 pkt

2. Orzeł Siemiatycze 10 pkt

3. Junior Radom 4 pkt

4. Wisła Puławy 5 pkt

5. TOP54 Biała Podlaska 4 pkt

6. Olimpia Warszawa 3 pkt

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz Łukasz Potrzebowski (Junior Radom)

Najlepszy zawodnik turnieju Szymon Stypułkowski (Orzeł Siemiatycze)

Król strzelców Mateusz Szczepaniak (Orlęta-Spomlek)

Skład Orląt-Spomlek: Fabian Borysiuk, Jakub Węgrzyn - Brajan Michalski, Rafał Ochnio, Jan Burdon, Kacper Litwiniec, Karol Białek, Maciej Bujak, Kacper Pasek, Szymon Jamborski, Wiktor Ładny, Kacper Niedziela, Jakub Piwowar, Mikołaj Mitura, Wiktor Paszkowski, Mateusz Szczepaniak, Igor Melchior, Maciej Nast, Filip Gomółka.

Komentarze   

0 #1 brawo p.Sytastarykibic 2018-06-26 11:04
Wielkie brawa dla trenera i zawodników.Mam nadzieję że za 4-5 lat szeroką ławą wraz z trenerem przejdą do seniorów
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem