Remisy młodzików starszych i młodszych w Lublinie [GALERIA]

W minioną sobotę ekipy młodzików starszych i młodszych Orląt wyruszyły do Lublina, aby zmierzyć się z tamtejszymi Motorem i Sygnałem. Obie potyczki z drużynami ze stolicy województwa zakończyły się remisami 2:2.

Od samego początku konfrontacji z Motorem nasi chłopcy uzyskali zdecydowaną przewagę i już w pierwszej minucie Damian Książek strzelił gola. W siódmej minucie wynik podwyższył Kamil Multan i radzynianie prowadzili 2:0. W końcówce pierwszej połowy gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Druga odsłona rozpoczęła się od inicjatywy Orląt, ale ostatecznie "biało-zieloni" nie zdołali już ani razu trafić do siatki. W końcówce meczu sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy i mecz zakończył się remisem.

Najbardziej cieszy dobra gra naszych chłopców.

MŁODZICY STARSI:

Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2 (1:2)

Orlęta:
Patryk Musiatowicz – Krystian Zając, Kacper Stolarczyk, Sebastian Mazur, Damian Książek, Bartosz Drygiel, Piotr Zieliński, Kamil Multan, Bartosz Zabielski, Marcin Łukaszuk, Bartłomiej Pękała, Jakub Rodak, Janek Grabiński

* * *

Młodzik młodszy zmierzył się z drużyną Sygnału Lublin. Po pierwszej połowie nasza ekipa przegrywała 0:1, jednak wynik nie odzwierciedlał tego, co się działo na boisku. Chłopcy przez cały czas prowadzili grę, ale nie umieli udokumentować tego bramką, za to gospodarze oddali jeden celny strzał, który przyniósł im gola. Druga odsłona rozpoczęła się dobrze dla gospodarzy, bowiem Sygnał podwyższyli wynik na 2:0. Nasi chłopcy nie załamali się takim obrotem wydarzeń i ich dobra gra szybko zaowocowała kontaktową bramką zdobytą przez Mateusza Stefaniaka. Pięć minut przed końcem spotkania Arek Korolczuk strzelił pięknego gola z rzutu wolnego. Dogodnych okazji dla Orląt było co niemiara, lecz żadna nie przyniosła zwycięskiego trafienia. Między innymi w końcówce zawodów na listę strzelców ponownie mógł wpisać się Arek Korolczuk, jednak bramkarz gospodarzy obronił jego strzał.

Szczególne gratulacje dla naszych chłopaków za to, że grali do końca pomimo prowadzenia rywali różnicą dwóch goli.