ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Dwa zwycięstwa młodzików z MUKS Kraśnik

Udostępnij


Tuż przed świętami ekipy młodzików starszych i młodszych Orląt zdążyły rozegrać mecze w Kraśniku. Obydwa starcia potoczyły się po myśli naszych zawodników, którzy odnieśli zwycięstwa 3:2 i 6:0.


Niewysoką, ale cenną wygraną zanotował zespół młodzików starszych. Ostatecznie radzyńska drużyna przed podziałem tabeli uplasowała się na jedenastej pozycji. Bardzo cieszy, że z meczu na mecz chłopcy rozgrywają się, prezentując dobry i pewny futbol. Wydaje się, że w miarę upływu czasu z formą ekipy powinno być wyłącznie lepiej, czego naszym zawodnikom serdecznie życzymy.

Młodzicy młodsi również mierzyli się dzisiaj z MUKS Kraśnik. Od początku spotkania Orlęta nie pozostawiały złudzeń, kto jest lepszy i strzelały kolejne gole. W całym spotkaniu gospodarze przeprowadzili tylko jedną akcję, co dobitnie świadczy o przewadze naszej drużyny. Potyczka zakończyła się wynikiem 6:0 na korzyść "biało-zielonych", jednak był to najniższy wymiar kary, ponieważ przy nieco skuteczniejszej grze radzynianie mogli pokusić się o rezultat dwucyfrowy. Ostatecznie młodzicy młodsi przed podziałem tabeli zajęli trzecie miejsce i będą walczyć o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej.
MŁODZICY STARSI:

MUKS Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 2:3

Bramki dla Orląt: Kamil Multan x2, Damian Książek

Orlęta: Bartłomiej Siudaj Krystian Zając, Kacper Stolarczyk, Sebastian Mazur, Damian Książek, Kamil Multan, Mateusz Dorosz, Marcin Łukaszuk, Bartłomiej Pękała, Janek Grabiński, Patryk Drygiel, Patryk Musiatowicz, Jakub Rodak


MŁODZICY MŁODSI:

MUKS Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:6

Bramki: Kacper Musiatowicz x2, Jakub Kowalik x2, Cyryl Stolarczyk, Marcel Obroślak

Orlęta: Bartłomiej Siudaj Bartosz Idzikowski, Mateusz Stefaniak, Piotr Oramus, Marcel Obroślak, Arkadiusz Korolczuk, Janek Bożym, Kacper Musiatowicz, Jakub Kowalik, Jakub Mainusz, Patryk Burda, Cyryl Stolarczyk, Marcin Krasucki, Patryk Musiatowicz


                                                                                                        Artur Idzikowski i Rafał Borysiuk

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem