Głowy w dół , posypać popiołem i do roboty! Orlęta Radzyń : Górnik Łęczna 1 : 6

W rozegranym spotkaniu w dniu 16.08.2014 r w kategorii trampkarz starszy (r.2000) - uczestniczący w rozgrywkach  ligi wojewódzkiej nasi chłopcy ulegli  €“ Górnikowi  Łęczna 1 : 6.

Wyszliśmy na pierwszą połowę zbyt pewni siebie, na dużym luzie. Mimo wyraźnych sugestii z mojej strony i przestrogi, że wysoka wygrana dwa miesiące temu z tą drużyną “ to nie jest argument przed dzisiejszym meczem . Później doszła złość , frustracja , która przerodziła się w totalną niemoc. Do przerwy Goście wrzucili nam pięć bramek .Zostaliśmy mocno skarceni i dostaliśmy solidną lekcję futbolu. W drugiej połowie poukładaliśmy grę , było zupełnie inaczej ale to niestety nie wystarczyło aby odmienić losy spotkania .Faktem jest , że w drugiej połowie przeciwnicy ograniczyli się do rozbijania naszych ataków i spokojnie kontrolowali przebieg spotkania. Bramkę dla nas zdobył Mikołaj Golec . Na uwagę zasługuje jeszcze niewykorzystany przez Oskara Siwka rzut karny. Znowu dały o sobie znać złe emocje , których nie utrzymał na wodzy Kacper Lipiński za co otrzymał czerwoną kartkę. Krótko : -głowy w dół , posypać popiołem i do roboty!

W meczu wystąpili : Kwaśny-3, Fijałek-3, Nowacki-3, Golec-3, Kot -2, Pietrzela -2, Madejski-2, Siwek-2 , Lipiński -2, Włoszek- 2, Olszewski , Pawlina-3, Orzechowski-2, Wiszniewski-2