Młodzik młodszy po trzech kolejkach.

Młodzicy młodsi prowadzeni przez Pawła Komara zaczęli już sezon w lidze wojewódzkiej. Odbyły się już 3 spotkania: z Huraganem Międzyrzec Podlaski  w dniu 23.08.2014 gdzie nasi młodzi chłopcy ulegli 3:2. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla naszej drużyny bo już w 2 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobył Cyprian Wardziak. Kolejne minuty to walka w środku pola z większą przewagą gospodarzy którzy strzelili 2 bramki.

Druga połowa zaczęła się znowu pomyślnie dla nas po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego bramkę zdobył Piotr Kuźma. Wszyscy myśleli że takim wynikiem zakończy się spotkanie ale ostatnią kontrę wyprowadzili gospodarze i w ostatniej minucie zdobyli bramkę na 3:2.

Huragan Międzyrzec Podlaski –  Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski (3:2) Bramki (Cyprian Wardziak i Piotr Kuźma)

Skład: Bartłomiej Rola, Ziemowit Niewęgłowski, Sebastian Baryła, Bartłomiej Kowalski, Piotr Kuźma, Sebastian Walczyna, Mateusz Kapitan, Mateusz Masłowski, Cyprian Wardziak, Marcel Obraślak, Jakub Belniak, Jakub Kowalski, Jakub Kolęda, Jakub Kuręda, Anna Adamska, Jan Łaskarzewski, Mateusz Brudkowski, Patryk Musiatowicz, Adrian Kułak

Kolejnym meczem rozgrywanym przez Młodzików Młodszych było starcie z Widokiem Lublin w dniu 28.08.2014. Mecz bardzo dobrze się zaczął dla naszych chłopców bo znów na samym początku meczu zdobyliśmy bramkę a na listę strzelców wpisał się Piotr Kuźma i właśnie ten zawodnik wpisał się jeszcze 3 krotnie. W całym spotkaniu mieliśmy sporą przewagę i mogliśmy jeszcze zdobyć co najmniej 3 bramki ale nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji. W samej końcówce meczu przyjezdni zdobyli jeszcze 2 bramki ale ostatnie słowo należało do strzelca 5 bramki Jakuba Kolędy.

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski – Widok Lublin (5 : 3)  Bramki  (4 Piotr Kuźma, 1 Jakub Kolęda)

Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Dubler Opole Lubelskie (1-5) Bramki (Jakub Kolęda)

Spotkanie z Opolem Lubelskim w dniu 30.08.2014 zaczęliśmy bardzo słabo w pierwszej połowie nie mogliśmy stworzyć sobie żadnej dogodnej sytuacji. Za to przyjezdni cały czas szturmowali naszą bramkę i do przerwy wynik był  0:3. Drugą połowę zaczęliśmy znacznie lepiej i zdobyliśmy przewagę ale nie potrafiliśmy doprowadzić do remisu. Stać nas było na zdobycie tylko jednej bramki a na listę strzelców wpisał się Jakub Kolęda. Przyjezdni w końcówce zdobyli jeszcze 2 bramki i kontrolowali mecz do samego końca.