ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Młodzicy starsi ze zmiennym szczęściem.

Udostępnij

W dniu 28.08.20014 (czwartek) Młodzicy Starsi prowadzeni przez Rafała Borysiuka rozegrali mecz z UKS Widok Lublin olbrzymia przewaga naszych zawodników w trakcie całego spotkania zaowocowała strzeleniem 4 bramek i gładkim zwycięstwem 4:0.

Bramki w tym meczu strzelali: Jakub Kowalik 2, Marcin Krasucki i Janek Bożym.

 

Sklad: Siudaj Bartek, Idzikowski Bartosz, Mainusz Jakub, Stefaniak Mateusz, Oramus Piotr, Korolczuk Arkadiusz, Musiatowicz Kacper, Bożym Janek, Kowalik Jakub, Krasucki Marcin, Książek Mateusz, Stolarczyk Cyryl, Łukaszuk Marcin, Trościańczyk Artur.

Natomiast juz 2 dni później 30.08.2014 (sobota) Młodzicy Starsi podejmowali jak zawsze silny Dubler Opole Lubelskie i mimo zdecydowanej przewagi naszych zawodników zarówno w posiadaniu piłki jak i sytuacji podbramkowych, przeciwnicy po bramce z rzutu rożnego wywieźli komplet punktów z Radzynia wygrywając 1:0.

Skład: Siudaj Bartek, Idzikowski Bartosz, Oramus Piotr, Mainusz Jakub, Stefaniak Mateusz, Korolczuk Arek, Obroślak Marcel, Bożym Janek, Musiatowicz Kacper, Kowalik Jakub, Krasucki Marcin.

Rafał Borysiuk

Galeria z meczu z UKS Widok Lublin [link]

Galeria z meczu Dubler Opole Lubelskie [link]

Zdjęcia autorstwa Pani Sylwii Idzikowskiej. Dziękujemy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

maj 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
8
9
11
12
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem