ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Dwa Zwycięstwa Młodzików Starszych [galeria]

Udostępnij

03.09.2014 Drużyna Młodzików Starszych udała się na daleki wyjazd do Zamościa. Początek meczu był wyrównany, lecz w miarę upływu czasu nasza drużyna osiągnęła olbrzymia przewagę i po bramkach Bartosza Idzikowskiego, Arkadiusza Korolczuka, Kacpra Musiatowicza i Janka Bożyma pokonała przeciwnika 4:1.

 

 

Skład: Bartek Siudaj, Bartosz Idzikowski, Jakub Mainusz, Mateusz Stefaniak, Piotr Oramus, Marcel Obroslak, Arek Korolczuk, Kacper Musiatowicz, Janek Bozym, Piotr Kuzma, Marcin Łukaszuk.

06.09.2014 Nasza drużyna podejmowała ubiegłorocznego mistrza ligi Młodzików - BKS Lublin. Po bardzo dobrym meczu a szczególnie I połowie, gdzie po bramkach Janka Bożyma i dwóch Kacpra Musiatowicza, Orleta prowadziły 3:0. W drugiej połowie nie zobaczyliśmy więcej bramek i Orlęta w pełni zasłużenie pokonały BKS Lublin 3:0.

Skład: Bartek Siudaj, Bartosz Idzikowski, Mateusz Stefaniak, Piotr Oramus, Marcel Obroślak, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Mainusz, Janek Bożym, Kacper Musiatowicz, Cyryl Stolarczyk, Patryk Burda, Jakub Kowalik.

  Rafał Borysiuk

Klasyfikacja najlepszych strzelców po 5 spotkaniach

J. Bożym - 1+1+1+1= 4

A. Korolczuk - 1+1+ 1= 3

K. Musiatowicz - 1+2= 3

J. Kowalik - 2

M. Krasucki - 1

B. Idzikowski -1

Kolor czerwony oznacza że zawodnik strzelił bramkę w innej grupie młodzieżowej np. trampkarzach młodszych i zaliczamy tę bramkę zawodnikowi. 

Galeria z meczu z BKS Lublin Pani Sylwii Idzikowskiej  [LINK]

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem