ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Młodzik starszy, 3 mecze i 9 punktów.

Udostępnij

Intensywny tydzień Młodzików Starszych 3 mecze i komplet punktow. 13 września drużyna Młodzików rozgrywała swój mecz w Świdniku z tamtejsza Avią .Nasza drużyna rozgromiła rywali aż 10 : 0 i można śmiało stwierdzić że nie był to najniższy wymiar kary. Łupem bramkowym podzielili się Arkadiusz Korolczuk x2, Marcel Obroślak x2, Jakub Mainusz x2, Mateusz Stefaniak, Bartosz Idzikowski, Piotr Oramus, Janek Bożym.

 

17 września Nasza drużyna podejmowała na własnym obiekcie Wisłę Puławy. Nasz przeciwnik okazał się bardzo wymagającym rywalem ale mimo to zdołaliśmy go pokonać 2:1. Bramki w tym meczu strzelali Piotr Kuźma i Kacper Musiatowicz.

20 września udaliśmy się w podróż do Chełma na mecz z Niedźwiadkiem. Mecz miał wyrównany przebieg tylko w pierwszych 10 minutach gdzie straciliśmy jako pierwsi bramkę, jednak w miarę upływu czasu zaczęliśmy przejmować pełną kontrolę nad spotkaniem aplikując gospodarzom aż 8 bramek. Bramki strzelali Arek Korolczuk x2, Kacper Musiatowicz x2, Marcel Obroślak, Janek Bożym, Jakub Mainusz, Jakub Kowalik.

 Drużynę Młodzików reprezentowali: Siudaj Bartłomiej, Trośćiańczyk Artur, Oramus Piotr, Idzikowski Bartosz, Stefaniak Mateusz, Mainusz Jakub, Korolczuk Arkadiusz, Obroślak Marcel, Musiatowicz Kacper, Bożym Janek, Kowalik Jakub, Stolarczyk Cyryl, Krasucki Marcin, Burda Patryk, Kuźma Piotr, Łukaszuk Marcin.

W najbliższą sobotę drużyna podejmuje ubiegłorocznego wicemistrza drużynę Tomasovii Tomaszów Lubelski.

 Borysiuk Rafał

Galeria z trzech spotkań autorstwa Grzegorza Obroślaka [link]

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem