ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Porażka młodzika młodszego. Cyprian Wardziak strzela honorowe bramki..

Udostępnij

Młodzicy młodsi trenowani przez Pawła Komara w ostatnim tygodniu grali aż 3 spotkania, lecz w żadnym nie zdołali zdobyć żadnego punktu. 13 września nasi młodzi zawodnicy grali mecz z tamtejszą Avią gdzie ulegli aż 5:1. Mecz bardzo dobrze się zaczął dla nas gdy w sytuacji sam na sam piłkę do bramki umieścił Cyprian Wardziak. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać. Druga połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy i utrata 4 bramek.

 

Skład: Bartłomiej Rola, Ziemowit Niewęgłowski, Sebastian Baryła, Piotr Kuźma, Sebastian Walczyna, Mateusz Kapitan, Jakub Zabielski, Mateusz Masłowski, Cyprian Wardziak, Jakub Kolęda, Jan Łaskarzewski, Mateusz Brudkowski.

 17 września nasza drużyna podejmowała na własnym boisku drużynę z Puław. Do przerwy graliśmy bardzo dobrze, pierwsza połowa zakończyła się bez bramek. Druga połowa do przewaga gości którzy zdołali strzelić aż 5 bramek a my zdołaliśmy odpowiedzieć tylko jednym trafieniem Cypriana Wardziaka.

Skład: Patryk Musiatowicz, Ziemowit Niewęgłowski, Jakub Zabielski, Sebastian Baryła, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Cyprian Wardziak Jakub Kowalski, Jakub Kolęda, Anna Adamska, Bartłomiej Rola

 Kolejny mecz odbył się 20 września w Chełmie. Nasi chłopcy podejmowali tamtejszego Niedźwiadka. Od początku gospodarze narzucili swój styl gry i zdobyli aż 10 bramek. Jedyną bramkę dla nas z rzutu karnego zdobył Cyprian Wardziak.

Skład: Patryk Musiatowicz, Ziemowit Niewęgłowski, Sebastian Baryła, Bartłomiej Kowalski, Piotr Kuźma, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Cyprian Wardziak, Jakub Kowalski, Jakub Kolęda, Jakub Kuręda,

Paweł Komar

Komentarze   

+1 #7 żalkola 2014-09-27 00:38
Zgadza się, jak można zgłosić coś czego nie ma! Od dawna wiadomo jak wygląda sprawa rocznika 2003. Dla "dobra" klubu czarną robotę odwalają dzieciaki, które nie są jeszcze na to po prostu gotowe. Szkoda, że nikt nie bierze pod uwagę tego, że takimi decyzjami zabija się marzenia i pasje tych chłopców, którzy coraz niechetniej przychodzą na treningi. A chyba nie o to chodzi... Te dzieciaki to niejako przyszłość klubu, nieprawdaż?!!
Cytować
+1 #6 2003M 2014-09-26 22:05
Podobno miało być dobrowolnie dzieciaki miały same wybrać gdzie będą grać a wyszło jak zwykle do d......y z tymi rządami, żeby ktoś mógł grać 2004 rocznik rozwalili i teraz dzieciaki niechętnie chodzą na treningi
Cytować
+4 #5 ligakock 2014-09-26 19:59
zgłoszenie rocznika 2003 do ligi wojewódzkiej to porażka zarządu klubu
Cytować
+3 #4 do 44 i 45A...a 2014-09-26 14:01
Co się stało z chłopcami z rocznika 2003?otóż jestem rodzicem jednego z nich więc mogę śmiało napisać,tak owszem poszli w ślady Kazubka i zmienili barwy klubowe ponieważ
1;nie było dla nich trenera(Kazek był trenerem rocznika 2004)rocznik 2003 był,,doklejony,,
2;nikt się tymi dziećmi nie interesował na cały,,martwy,,s ezon tzn gdy inne grupy miały po 8-10 turnieii halowych rocznik 2003 miał aż 1 i to wybłagany
3;jak już ruszyła liga ani nie mieli treningów razem ani nie mieli trenera na wyjazdy na każdy wyjazd jechał jakiś inny trener
myślę,że odpowiedz jest wyczerpująca .Więc wydaje mi się słuszną decyzją było zabranie dzieci do innego klubu,ponieważ te dzieci były bo były ale nikt się nimi nie interesował~!!
Cytować
-2 #3 do 4544 2014-09-25 18:17
Te wyliczenia , jak przypuszczam człowieka wtajemniczonego tylko potwierdzają to co napisałem .Nie przypisuję sobie umiejętności trenerskich,zdr owy rozsądek podpowiada,skor o rywale grają zawodnikami starszymi,fizyc znie silniejszymi to nie widzę innego sposobu na wyrównanie dysproporcji , jak częste zmiany.Nie pisałem , że trener Komar ma łatwe zadanie.Co się stało z rocznikiem 2003 nie wiem,być może poszli w ślady Kazubskiego i zmienili barwy klubowe.
Cytować
0 #2 drugi trener45 2014-09-25 12:27
Tradycyjnie w Polskim narodzie co drugi to trener :) Jak trudne zadanie ma trener Komar prowadząc rocznik 2003 niech świadczy to zdjęcie. Owszem na nim jest 17 graczy tylko , że 10-ciu jest z rocznika 2004, 4 z 2005 i jeden z 2006 r. reszta czyli 2!!!!!! jest prawidłowo z rocznika 2003. Trzeba postawić pytanie dlaczego w klubie nie ma chłopców z 2003 rocznika , przecież w zeszłym roku występowali w lidze pod wodzą Kazubskiego ? co się stało przez wakacje ????
Cytować
+1 #1 porażki44 2014-09-25 09:06
Panie trenerze Komar skoro w pierwszych połowach spotkań młodzicy dorównują rywalom a w drugich nie wytrzymują wysiłku to mając siedemnastoosob ową kadrę (załączone zdjęcie) należy więcej zawodników zabierać na mecze i przeprowadzać częste zmiany. W tej kategorii wiekowej limit zmian nie obowiązuje.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem