Porażka młodzika młodszego. Cyprian Wardziak strzela honorowe bramki..

Młodzicy młodsi trenowani przez Pawła Komara w ostatnim tygodniu grali aż 3 spotkania, lecz w żadnym nie zdołali zdobyć żadnego punktu. 13 września nasi młodzi zawodnicy grali mecz z tamtejszą Avią gdzie ulegli aż 5:1. Mecz bardzo dobrze się zaczął dla nas gdy w sytuacji sam na sam piłkę do bramki umieścił Cyprian Wardziak. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać. Druga połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy i utrata 4 bramek.

Skład: Bartłomiej Rola, Ziemowit Niewęgłowski, Sebastian Baryła, Piotr Kuźma, Sebastian Walczyna, Mateusz Kapitan, Jakub Zabielski, Mateusz Masłowski, Cyprian Wardziak, Jakub Kolęda, Jan Łaskarzewski, Mateusz Brudkowski.

17 września nasza drużyna podejmowała na własnym boisku drużynę z Puław. Do przerwy graliśmy bardzo dobrze, pierwsza połowa zakończyła się bez bramek. Druga połowa do przewaga gości którzy zdołali strzelić aż 5 bramek a my zdołaliśmy odpowiedzieć tylko jednym trafieniem Cypriana Wardziaka.

Skład: Patryk Musiatowicz, Ziemowit Niewęgłowski, Jakub Zabielski, Sebastian Baryła, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Cyprian Wardziak Jakub Kowalski, Jakub Kolęda, Anna Adamska, Bartłomiej Rola

Kolejny mecz odbył się 20 września w Chełmie. Nasi chłopcy podejmowali tamtejszego Niedźwiadka. Od początku gospodarze narzucili swój styl gry i zdobyli aż 10 bramek. Jedyną bramkę dla nas z rzutu karnego zdobył Cyprian Wardziak.

Skład: Patryk Musiatowicz, Ziemowit Niewęgłowski, Sebastian Baryła, Bartłomiej Kowalski, Piotr Kuźma, Sebastian Walczyna, Mateusz Masłowski, Cyprian Wardziak, Jakub Kowalski, Jakub Kolęda, Jakub Kuręda,