ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Brawo młodzik starszy ! Remis z Nadziejami Motor Lublin.

Udostępnij

Niedosyt po meczu z faworytem tak krotko można opisać starcie Młodzików Starszych Orląt Radzyń z Piłkarskimi Nadziejami Motor Lublin. 04.10.14 Nasza drużyna udała się do Lublina na mecz z glównym faworytem do zwycięstwa w lidze, tak przynajmniej twierdzi większość obserwatorów i również na to wskazywały wyniki osiągane przez drużynę Motoru. Mecz w początkowych minutach był bardzo wyrównany, po kwadransie nasza drużyna wyszła na prowadzenie po bramce zdobytej przez Janka Bożyma i taki rezultat utrzymał się do przerwy.

Druga połowa zaczęła się od straty bramki przez naszą drużynę, ale od tego czasu Orlęta lepiej prezentowały się od swego rywala co zostało udokumentowane bramką Kacpra Musiatowicza, gdy wydawało się że 3 punkty pojadą do Radzynia w doliczonym czasie gry Nadzieje zdobyły wyrównującego gola i mecz zakończył się remisem 2:2. Jednak ważniejsza od wyniku była gra Naszej drużyny na tle tak wymagającego rywala i to cieszy najbardziej.

Skład Orląt: Siudaj Bartłomiej, Stefaniak Mateusz, Idzikowski Bartosz, Mainusz Jakub, Oramus Piotr,Korolczuk Arkadiusz, Obroślak Marcel, Bożym Janek, Musiatowicz Kacper, Kowalik Jakub, Łukaszuk Marcin, Kuźma Piotr, Trośćiańczyk Artur. 

                                                                                                            Rafał Borysiuk

 

Zdjęcia Obroślak Grzegorz {LINK]

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem