Przegląd wyników grup młodzieżowych (5)

Zapraszamy na cotygodniowe zestawienie wyników, strzelców (tych niestety tym razem zabrakło) i komentarzy ze spotkań grup młodzieżowych naszego klubu.

Juniorzy starsi

Lewart Lubartów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 (1:0)
Orlęta
: Patryk Karpiński - Radosław Białek (65' Bartłomiej Powałka), Radosław Cieślak (75' Damian Drygiel), Piotr Dorosz, Ryszard Grochowski (46' Krystian Pawlina), Jakub Kot (87' Bartosz Chudek), Kacper Kusyk, Kacper Lipiński (81' Krystian Ślusarczyk), Łukasz Łoziński, Jakub Wasilewski, Mateusz Wójcik.
Edmund Koperwas: - Przegraliśmy. Cała drużyna po tym spotkaniu była wściekła, ponieważ przegraliśmy wygrany mecz. W I połowie dominowaliśmy pod każdym względem, mieliśmy 5-6 doskonałych sytuacji. Nie byliśmy jednak skuteczni, bo niewykorzystane sytuacje się mszczą. Gospodarze zdobyli gola po rzucie wolnym pod koniec pierwszej połowy. Po zmianie stron dominowaliśmy, goście skupiali się na kontrach. Po jednym z takich goście strzelili bramkę. Mamy pretensje tylko do siebie. Wystarczyło w pierwszej połowie wykorzystać 2-3 sytuacje. Takie mecze czasem się zdarzają, ale nic na to nie poradzimy.

BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:0 (2:0)
Orlęta
: Mateusz Kwaśny - Grzegorz Kot (53' Jędrzej Dudek), Kacper Fijałek, Artur Nowacki, Mikołaj Golec, Maciej Orzechowski (46' Marcin Wiszniewski), Piotr Madejski, Karol Pacześniowski, Oskar Siwek (53' Krzysztof Jaroszewicz), Adrian Lubka, Piotr Włoszek (65' Patryk Pawlina).
Dariusz Wołek: Straciliśmy dwie bramki w pierwszej połowie. Mieliśmy rzut rożny i po wykonaniu go, zawodnik gospodarzy zagrał ręką. Goście skontrowali, gdy nasi zawodnicy protestowali i było 2:0. Nas to podłamało. Schodziliśmy do szatni w minorowych nastojach. W drugiej połowie dążyliśmy do zmiany rezultatu, ale wyglądało to chaotycznie. Było sporo niedokładności w naszej grze. Graliśmy na sztucznym, mokrym boisku, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Dlatego ta piłka zachowywała się tak, a nie inaczej. Przeciwnik był najsłabszy z tych, z którymi graliśmy. Mecz nie ułożył się po naszej myśli i trzeba szukać punktów gdzieś dalej. Za dwa tygodnie gramy z PN Motorem Lublin, w trampkarzach starszych pokonaliśmy ich. Do tej pory graliśmy z czołówką.

Gaudium Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:0 (1:0)