ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Przegląd wyników grup młodzieżowych (5)

Udostępnij

Zapraszamy na cotygodniowe zestawienie wyników, strzelców (tych niestety tym razem zabrakło) i komentarzy ze spotkań grup młodzieżowych naszego klubu.

Juniorzy starsi

Lewart Lubartów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 (1:0)
Orlęta
: Patryk Karpiński - Radosław Białek (65' Bartłomiej Powałka), Radosław Cieślak (75' Damian Drygiel), Piotr Dorosz, Ryszard Grochowski (46' Krystian Pawlina), Jakub Kot (87' Bartosz Chudek), Kacper Kusyk, Kacper Lipiński (81' Krystian Ślusarczyk), Łukasz Łoziński, Jakub Wasilewski, Mateusz Wójcik.
Komentarz trenera
Edmund Koperwas: - Przegraliśmy. Cała drużyna po tym spotkaniu była wściekła, ponieważ przegraliśmy wygrany mecz. W I połowie dominowaliśmy pod każdym względem, mieliśmy 5-6 doskonałych sytuacji. Nie byliśmy jednak skuteczni, bo niewykorzystane sytuacje się mszczą. Gospodarze zdobyli gola po rzucie wolnym pod koniec pierwszej połowy. Po zmianie stron dominowaliśmy, goście skupiali się na kontrach. Po jednym z takich goście strzelili bramkę. Mamy pretensje tylko do siebie. Wystarczyło w pierwszej połowie wykorzystać 2-3 sytuacje. Takie mecze czasem się zdarzają, ale nic na to nie poradzimy.

Juniorzy młodsi
BKS Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 3:0 (2:0)
Orlęta
: Mateusz Kwaśny - Grzegorz Kot (53' Jędrzej Dudek), Kacper Fijałek, Artur Nowacki, Mikołaj Golec, Maciej Orzechowski (46' Marcin Wiszniewski), Piotr Madejski, Karol Pacześniowski, Oskar Siwek (53' Krzysztof Jaroszewicz), Adrian Lubka, Piotr Włoszek (65' Patryk Pawlina).
Komentarz trenera
Dariusz Wołek: Straciliśmy dwie bramki w pierwszej połowie. Mieliśmy rzut rożny i po wykonaniu go, zawodnik gospodarzy zagrał ręką. Goście skontrowali, gdy nasi zawodnicy protestowali i było 2:0. Nas to podłamało. Schodziliśmy do szatni w minorowych nastojach. W drugiej połowie dążyliśmy do zmiany rezultatu, ale wyglądało to chaotycznie. Było sporo niedokładności w naszej grze. Graliśmy na sztucznym, mokrym boisku, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Dlatego ta piłka zachowywała się tak, a nie inaczej. Przeciwnik był najsłabszy z tych, z którymi graliśmy. Mecz nie ułożył się po naszej myśli i trzeba szukać punktów gdzieś dalej. Za dwa tygodnie gramy z PN Motorem Lublin, w trampkarzach starszych pokonaliśmy ich. Do tej pory graliśmy z czołówką. 

Trampkarze starsi
Gaudium Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 4:0 (1:0)
Orlęta
:
 Mateusz Stankiewicz - Kacper Stolarczyk, Krystian Zając, Adrian Pinkus, Jan Grabiński, Piotr Dorosz, Kacper Kania, Bartłomiej Pękała, Damian Książek, Piotr Zieliński, Sebastian Mazur oraz Patryk Szczygieł, Sebastian Zarzycki, Jakub Kot, Mateusz Barański.
Komentarz trenera
Artur Idzikowski
: Przegraliśmy 4:0. Mecz do przerwy był wyrównany, ale w drugiej połowie grali zmiennicy, bo dwóch przed wyjazdem się rozchorowało, dwóch grało z kontuzjami. Organizmu nie oszukasz. Do pewnego momentu można grać. W drugiej połowie Gaudium było lepsze. Głowy do góry i gramy dalej. Teraz mamy trzy mecze u siebie. Do soboty liczę, że jeden-dwóch zawodników się wykuruje. Zmiennicy są nieco słabsi, mają braki techniczne, fizyczne. To są dzieciaki. Będę grał tym, co będę miał.

Trampkarze młodsi
Gaudium Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Orlęta
: Bartłomiej Siudaj - Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Patryk Burda, Piotr Oramis, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Kowalik, Marcel Obroślak, Piotr Kuźma, Kacper Musiatowicz, Jakub Mainusz oraz Dawid Mitroniuk, Marcin Łukaszuk, Konrad Szczygielski, Marcin Krasucki.
Komentarz trenera
Artur Idzikowski:Młodzi przeważali. Brak dokładnego ostatniego podania. Gospodarze mieli groźne kontry. Powiem szczerze, że byliśmy piłkarsko lepsi. Gospodarze wyszli zdeterminowani, zaangażowanie, z pełną mobilizacją. W II połowie gospodarze trafili po rzucie wolnym. Potem waliliśmy głową w mur, nic nie chciało wpaść. To rampkarze. My mamy szkolić, a nie patrzeć na wyniki. Wiadomo, że morale wzrasta, jeśli się wygrywa. 

Młodzicy starsi
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 8:0 (5:0)
OrlętaPatryk Musiatowicz - Mikołaj Komar, Dominik Lubka, Mateusz Masłowski, Ziemowit Niewęgłowski, Bartek Sierpień, Sebastian Walczyna, Cyprian Wardziak, Jakub Zabielski oraz Mateusz Karwowski, Jan Książek, Jakub Kurenda, Jan Meszuk.

Młodzicy młodsi
Motor Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski 12:0 (5:0)
Orlęta
Bartłomiej Rola - Anna Adamska, Sebastian Baryła, Jakub Belniak, Damian Borkowski, Mateusz Brudkowski, Jakub Frączek, Mateusz Kapitan, Jakub Kolęda oraz Adrian Kułak, Jan Łaskarzewski, Mateusz Zień.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem