Młodzicy i trampkarze rywalizowali w środę

W środę spotkania w ligach wojewódzkich rozgrywały ekipy młodzików starszych i młodszych oraz trampkarzy młodszych. Zwycięstwo odnieśli tylko ci ostatni - podopieczni Rafała Borysiuka (na zdjęciu).

Trampkarze młodsi
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski - Orlik Lubartów 5:2 (4:1)
Bramki dla Orląt: Kacper Musiatowicz 9', Arkadiusz Korolczuk 31', Jan Bożym 32', Jakub Mainusz 38', 55'
Orlęta-Spomlek: Marcin Łukaszuk - Patryk Burda, Michał Kalicki, Mateusz Stefaniak, Dawid Mitroniuk, Piotr Oramis, Arkadiusz Korolczuk, Marcel Obroślak, Kacper Musiatowicz, Kacper Kania, Jakub Mainusz oraz Bartłomiej Siudaj, Jan Bożym, Marcin Krasucki, Jakub Kowalik, Konrad Szczygielski, Kacper Szczeszek
Rafał Borysiuk: Mówiłem kilka dni temu, że chcemy w trzech meczach u siebie zdobyć dziewięć punktów. Mamy już sześć i pozostało nam tylko zapunktować w sobotę. Kolejny niezły mecz w naszym wykonaniu, ale martwią mnie dwie stracone bramki. Jestem takim trenerem, który chciałby budować zespół od obrony. Pierwsza stracona bramka to samobój, potem zbyt łatwo straciliśmy gola. Ale wynik jest wysoki - trzy punkty, do tego zaczynamy łapać rytm. Patrzymy już tylko w górę. Chłopcy wracają po kontuzjach, mam do dyspozycji praktycznie optymalny skład. Chcemy zakończyć ten meczowy maraton zwycięstwem z Wisłą. A jeśli zagramy tak, jak ostatnio gramy - to wygramy. Jednak to tylko sport młodzieżowy, piłka nożna. Trzeba podchodzić do przeciwnika z szacunkiem i nie ma co patrzeć w tabelę.