ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Trzecie miejsce młodzików młodszych

Udostępnij

Z udanej strony w X Halowych Mistrzostwach Warszawy zaprezentowali się zawodnicy Sebastiana Żądełka, na co dzień grający w Lidze Wojewódzkiej Młodzików Mlodszych. Nasi jedenastolatkowie zajęli w tych rozgrywkach wysokie, czwarte miejsce. Do gry przystąpiło dwanaście zespołów.

X Halowe Mistrzostwa Warszawy - 2015 (rocznik 2004)

Turniej Półfinałowy II
06-12-2015
Grupa B
1    K.S. Delta Warszawa I    12    14: 3
2    Orlęta Radzyń Podlaski    9    7:8
3    MKS Piaseczno    9    9     : 4
4    UKS 6 Mińsk Mazowiecki    9    9     : 3
5    KS Konstancin    6    5     : 11
6    UKS Błykawica    0    2     : 17

MKS Piaseczno    - Orlęta Radzyń Podlaski          2    : 1     
 
KS Konstancin    - Orlęta Radzyń Podlaski         3    : 0     
     
Orlęta Radzyń Podlaski    - K.S. Delta Warszawa I           2    : 1     

UKS Błykawica    - Orlęta Radzyń Podlaski            2    : 3     
  
Orlęta Radzyń Podlaski    - UKS 6 Mińsk Mazowiecki          1    : 0     

A1 - B2    Olimpia Warszawa    - Orlęta Radzyń Podlaski        2    : 2    4:3 k.
A2 - B1    K.S. Delta Warszawa II    - K.S. Delta Warszawa    I        0    : 6     

o miejsce 3/4    K.S. Delta Warszawa II    - Orlęta Radzyń Podlaski        6    : 1     
FINAŁ    Olimpia Warszawa    - K.S. Delta Warszawa I                2    : 0     

Skład Orląt: Bartosz Rola, Jan Łaskarzewski, Damian Borkowski, Jakub Kowalski, Anna Adamska, Jakub Belniak, Mateusz Kapitan, Wiktor Golec, Kacper Głos, Sebastian Baryła, Cyprian Wardziak, Jakub Kolęda 

Trener :Żądełek Sebastian 

 

X Halowe Mistrzostwa Warszawy - 2015 (rocznik 2004)
Turniej Półfinałowy II
06-12-2015
Grupa B
1    K.S. Delta Warszawa I    12    14     : 3
2    Orlęta Radzyń Podlaski    9    7     : 8
3    MKS Piaseczno    9    9     : 4
4    UKS 6 Mińsk Mazowiecki    9    9     : 3
5    KS Konstancin    6    5     : 11
6    UKS Błykawica    0    2     : 17

MKS Piaseczno    - Orlęta Radzyń Podlaski          2    : 1     
 
KS Konstancin    - Orlęta Radzyń Podlaski         3    : 0     
     
Orlęta Radzyń Podlaski    - K.S. Delta Warszawa I           2    : 1     

UKS Błykawica    - Orlęta Radzyń Podlaski            2    : 3     
  
Orlęta Radzyń Podlaski    - UKS 6 Mińsk Mazowiecki          1    : 0     

A1 - B2    Olimpia Warszawa    - Orlęta Radzyń Podlaski        2    : 2    4:3 k.
A2 - B1    K.S. Delta Warszawa II    - K.S. Delta Warszawa    I        0    : 6     

o miejsce 3/4    K.S. Delta Warszawa II    - Orlęta Radzyń Podlaski        6    : 1     
FINAŁ    Olimpia Warszawa    - K.S. Delta Warszawa I                2    : 0     

Skład:Bartosz Rola ,Jan Łaskarzewski, Damian Borkowski,Jakub Kowalski,Adamska Anna,Jakub Belniak,Mateusz Kapitan,Wiktor Golec,Kacper Głos,Sebastian Baryła,Cyprian Wardziak ,Jakub Kolęda 
Trener :Żądełek Sebastian 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sponsor drużyny Młodzicy

VIDEO 1

Kalendarz wydarzeń

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 451 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem