ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Orliki Starsze

Orlicy starsi przygotowują się do występów w lidze wojewódzkiej

Artur Idzikowski i jego podopieczni przygotowują się do sezonu 2017/2018. Zawodnicy z rocznika 2006 zagrają od sierpnia w Lidze Wojewódzkiej Młodzików Młodszych. Aktualnie zespół rywalizuje w lidze orlika starszego pod egidą BOZPN. Drużyny „Orlęta I" i „Orlęta II" prowadzi Mateusz Bożym, a III i IV - Artur Idzikowski. W TYM MIEJSCU (zakładka wyniki, Orlik Starszy grupa II) można sprawdzić wiosenne wyniki ligi orlika starszego. W imieniu drużyny dziękujmy za zakup strojów meczowych firmie „Luxrenov".

Orlicy starsi: Podsumowanie jesieni 2016

Zawodnicy z rocznika 2007 tworzą najszerszą z grup młodzieżowych w naszym klubie. Wystarczy powiedzieć, że w rozgrywkach orlików starszych BOZPN Orlęta-Spomlek wystawiają aż... cztery drużyny. Najlepsza z nich zajmuje siódme miejsce w stawce 14 zespołów. Podopieczni Marcina Krzykały i Artura Idzikowskiego w nowym roku powalczą o poprawienie tej lokaty. SYLWETKI ZAWODNIKÓW I TRENERÓW

Zakończenie orlika młodszego, skrzata i żaka

Kilka dni temu odbyło się zakończenie i podsumowanie sezonu w wykonaniu najmłodszych grup wiekowych naszego klubu. Na ostatnim spotkaniu grupy Orlika młodszego trener Daniel Syta podziękował chłopcom za dobry sezon, a od dzieciaków otrzymał prezent za dobre wyszkolenie i zajęcie pierwszych dwóch miejsc w lidze BOZPN - koszulkę "Trener Mistrzów" z podpisami wszystkich zawodników. :) W przyszłym roku grupa Daniela wyrusza na podbój ligi wojewódzkiej. W tych rozgrywkach nie będzie łatwo. - Miejsce w pierwszej dziesiątce będzie sukcesem - skromnie zapowiada trener. Poniżej kilka zdjęć z zakończenia. W TYM MIEJSCU można obejrzeć natomiast pełną galerię zdjęć. W rozwinięciu newsa także film z jednego ze spotkań z niedawno rozgrywanego przez radzyńskich chłopców turnieju w Radomiu. Po wejściu na kanał można obejrzeć więcej meczów orlików.

Summer Młodzik Cup Radom 2016

W ubiegłą sobotę chłopcy z rocznika 2006 wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Summer Młodzik  Cup w Radomiu. Do rozgrywek zgłosiło się 15 drużyn, które podzielono na 3 pięciozespołowe grupy. Udział w zmaganiach wzięły drużyny z Radomia, Warszawy, Lublina, Piotrkowa Trybunalskiego, Kozienic, Skarżyska- Kamiennej, Zbuczyna, Nowej Iwicznej oraz Radzynia Podlaskiego. W tym miejscu znajduje się galeria zdjęć z turnieju. W późniejszym czasie zaprezentujemy także filmy z radomskich zawodów.

W niedzielę turniej orlików

Dzień po prezentacji wszystkich drużyn naszego klubu, w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Sikorskiego 15 odbędzie się halowy turniej piłki nożnej chłopców urodzonych w 2006 roku. Początek turnieju około godziny 9, zaś koniec przewidziano na 16:00.

Piąte miejsce orlików w Białej Podlaskiej

Na zaproszenie AP Top 54 Biała Podlaska nasi młodsi orlicy (rocznik 2006) wzięli udział w halowym turnieju piłki nożnej. Tym razem nasz klub reprezentowała grupa piłkarzy, która nie brała udziału w ubiegłą sobotę w turnieju w Łęcznej. Wyjątkiem był Fabian Borysiuk, który w bialskim turnieju zagrał jako napastnik a nie bramkarz :) Najlepszym golkiperem turnieju został Oliwer Ciękosz (na zdjęciu).

 

 

 

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem