ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Piąte miejsce orlików w Białej Podlaskiej

Udostępnij

Na zaproszenie AP Top 54 Biała Podlaska nasi młodsi orlicy (rocznik 2006) wzięli udział w halowym turnieju piłki nożnej. Tym razem nasz klub reprezentowała grupa piłkarzy, która nie brała udziału w ubiegłą sobotę w turnieju w Łęcznej. Wyjątkiem był Fabian Borysiuk, który w bialskim turnieju zagrał jako napastnik a nie bramkarz :) Najlepszym golkiperem turnieju został Oliwer Ciękosz (na zdjęciu).

 

 

 

Chłopcy w Białej Podlaskiej spisali się bardzo dobrze. W stawce 12 drużyn podzielonych na dwie grupy zajęli 5 miejsce nie przegrywając w turnieju żadnego meczu i nie tracąc żadnej bramki.Trzy bezbramkowe remisy i dwa zwycięstwa dały nam w rozgrywkach grupowych 3 miejsce. Dwie pierwsze drużyny, które weszły do półfinału z naszej grupy  zdobyły tyle samo punktów co radzyniacy lecz wyprzedziły nas w tabeli większą ilością zdobytych bramek. Miłym akcentem tych zawodów było wybranie przez trenerów najlepszego bramkarza turnieju. Został nim Oliwer Ciękosz z Orląt Radzyń Podlaski ! Gratulacje dla Oliwera i kolegów z drużyny za dobrą postawę w rozgrywkach!  

 

Wyniki meczy, strzelcy bramek, skład naszej drużyny oraz końcowa tabela turnieju:

Mecze grupowe:

Amplus Łuków - Orlęta Radzyń Podl. 0 - 0
Orlęta Radzyń Podl. - Uks 9 Siedlce  0 - 0
Masovia Siedlce - Orlęta Radzyń Podl. 0-2; bramki: Białek, Burdon
Top 54 Biała Podl. - Orlęta Radzyń Podl. 0 - 0
Huragan Międzyrzec Podl. - Orlęta Radzyń Podl. 0-2; bramki: Borysiuk, Białek

Mecz o 5 miejsce:
Czarni Węgrów - Orlęta Radzyń Podl. 0 - 0, karne 0 - 2; bramki: Borysiuk, Paszkowski 

Skład drużyny: Oliwer Ciękosz - Kacper Zieliński, Fabian Borysiuk, Kacper Litwiniec, Kuba Sawicz, Janek Burdon, Karol Białek, Mikołaj Kępa, Kacper Mańko, Filip Gomółka, Wiktor Paszkowski, Alex Ciękosz. 

Tabela końcowa turnieju:

1. Amplus Łuków
2. Top II Biała Podl.
3. Top I biała Podl.
4. Brylant Bielsk Podl.
5. Orlęta Radzyń Podl.
6. Czarni Węgrów
7. Wisła Puławy
8. Uks 9 Siedlce
9. Bereza 2005 ( Białoruś )
10.Masovia Siedlce
11.Huragan Międzyrzec Podl.
12.COR Brześć( Białoruś )

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 215 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem