ORLETA-SPOMLEK.PL

Strona oficjalna

Pierwsza porażka Orlików

Udostępnij

Pierwsza porażka OrlikówMłodzi piłkarze Orląt odrabiali zaległości w Białej Podlaskiej. Orlicy grali z dotychczasowym liderem TOP-54 I Biała Podlaska i drugą drużyną tego zespołu zajmującą piąte miejsce w rozgrywkach.
Stawką meczu z TOP-em I było pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Warto dodać, że rywalizowały ze sobą drużyny, które jeszcze nie zaznały smaku porażki.

Mecz z większą ikrą rozpoczęli zawodnicy z Białej Podlaskiej i to oni po niespełna dwóch minutach prowadzili 2:0. Nasza drużyna chciała szybko odrobić straty, ale w konsekwencji radzynianie stracili jeszcze trzecią bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 3:0. Na drugą odsłonę Orlicy wyszli bardziej zmotywowani do walki i systematycznie dążyli do odrobienia strat. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do zmiany wyniku, ale zabrakło nam skuteczności w finalizacji akcji. Po słabym początku spotkania mecz zakończył się zwycięstwem białczan 3:0.


Orlęta – TOP-54 I Biała Podlaska 0:3 (0:3)

Orlęta: Bartłomiej Rola - Ziemowit Niewęgłowski, Sebastian Baryła, Jan Łaskarzewski, Damian Borkowski, Cyprian Wardziak, Sebastian Walczyna oraz Jakub Świerczewski, Jakub Belniak, Mateusz Brudkowski, Jakub Kolęda, Konrad Dobosz
 

Drugi mecz był odmienny do tego pierwszego. To chłopcy z Radzynia Podlaskiego prowadzili od samego początku po bramce Sebastiana Walczyny. Kolejne fragmenty to festiwal niewykorzystanych sytuacji naszej drużyny. Do przerwy Orlęta prowadziły 1:0. Druga część meczu to dalsze próby podwyższenia wyniku. Na 2:0 strzelił Cyprian Wardziak, a na 3:0 podwyższył pięknym uderzeniem z rzutu wolnego Sebastian Baryła i tym samym ustalił wynik spotkania. Mecz zakończył się zwycięstwem radzynian 3:0.
 

Orlęta – TOP-54 II Biała Podlaska 3:0 (1:0)

Orlęta: Bartłomiej Rola - Ziemowit Niewęgłowski, Sebastian Baryła, Jan Łaskarzewski, Damian Borkowski, Cyprian Wardziak, Sebastian Walczyna oraz Jakub Świerczewski, Jakub Belniak, Mateusz Brudkowski, Jakub Kolęda, Konrad Dobosz

Reasumując, Orliki doznały pierwszej ligowej porażki z liderem z Białej Podlaskiej. Mimo tego niepowodzenia dalej są na drugim miejscu z dorobkiem 17 pkt i bilansem bramkowym 27-7. Do lidera mamy obecnie 7 punktów straty. Orlęta rozgrywały mecze w Białej Podlaskiej w roli gospodarza.

Najbliższe ligowe spotkania Orliki rozegrają w sobotę 5 października w Łukowie z AMPLUS-em Łuków i Huraganem Międzyrzec Podlaski.

 

 

Galeria zdjęć (fot. Pani Edyta Kolęda) [LINK]

 

Robert Kazubski

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO 1

Dołącz do Nas

Video

Losowe zdjęcie

Brak grafik

Ostatnie dodane zdjęcia

Panel logowania

Osób online

Odwiedza nas 0 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

Sponsor techniczny:

                                                                                                            

        

 

 

 

Ta strona stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem